Vēsture

  • 548 225

    Kopējais apmeklētāju skaits

    135

    Kopējais pasākumu skaits

    2015. gads

    “Eirobasket 2015” nenoliedzami bija viens no lielākajiem sporta notikumiem Eiropas basketbola dzīvē 2015. gadā, kas sporta fanu sirdīs paliks atmiņā ar leģendāru tikšanos starp Lietuvas un Latvijas basketbola izlasēm.

    Tikmēr mūzikas fani varēja priecāties ne tikai par harizmātiskās popa superzvaigznes Robija Viljamsa (Robbie Williams) atraktīvo uzstāšanos, bet arī par Eda Šīrana (Ed Sheeran) un Andrea Bočelli (Andrea Bocelli) skanīgajiem koncertiem.

    Foto: FBI arhīvs

  • 494 377

    Kopējais apmeklētāju skaits

    132

    Kopējais pasākumu skaits

    2014. gads

    Viens no 2014. gada lielākajiem notikumiem mūzikā bija industriālās mūzikas pionieru “Nine Inch Nails” uzstāšanās ar, iespējams, grandiozāko gaismu šovu, kāds līdz šim redzēts. Arēna Rīga tika izvēlēta kā grupas Eiropas koncertu tūres atklāšanas vieta, tāpēc Trents Reznors (Trent Reznor) ar tehnisko komandu Rīgā ieradās 2 nedēļas pirms koncerta, pavadot laiku intensīvos mēģinājumos un gatavošanās darbos.

    2014. gads visā Rīgā paiet kultūras zīmē, jo Rīga ir Eiropas Kultūras galvaspilsēta un tās pasākumu ietvaros Arēnā Rīga norisinās grandiozā Pasaules Koru Olimpiāde, kas pulcē gan dziedātājus, gan to atbalstītājus un klausītājus no visas pasaules!

  • 563 586

    Kopējais apmeklētāju skaits

    132

    Kopējais pasākumu skaits

    2013. gads

    Sporta faniem pirmo reizi ir iespēja Rīgā vērot Deivisa kausu tenisā, kurā piedalījās Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis.

    Savukārt, par muzikālo baudījumu 2013. gadā Arēnā Rīga parūpējās Ēriks Kleptons (Eric Clapton) un Lana Del Reja (Lana Del Rey) ar liriskiem, pubiku aizkustinošiem koncertiem.

    2013. gadā ar publisko lekciju Arēnā Rīga viesojās Viņa Svētība Dalai Lama XIV!

    Foto: FBI arhīvs

  • 557 342

    Kopējais apmeklētāju skaits

    127

    Kopējais pasākumu skaits

    2012. gads

    Grupa “Rammstein” sniedza izpārdotāko koncertu Latvijas vēsturē! Šajā pašā gadā norisinājās arī “Monster X” milzu automašīnu šovs, kas pārsteidza publiku ar elpu aizraujošiem skatiem un autobraucēju veiklību.

    Protams, neiztika arī bez citiem pasaules līmeņa mūziķiem – Arēnā Rīga viesojās gan Braiens Adams (Bryan Adams), gan Stings (Sting) un jau iepriekš Latvijā koncertējusī grupa “MUSE”!

  • 562 592

    Kopējais apmeklētāju skaits

    118

    Kopējais pasākumu skaits

    2011. gads

    2011. gadu Arēnas Rīga viesi atcerēsies ar Eltona Džona (Elton John) skanīgo koncertu, kā arī pasaulslavenā “Cirque Du Soleil” uzstāšanos Rīgā. Šovs bija tik pieprasīts, ka viena šova vietā, cirka mākslinieki uzstājās četrus vakarus pēc kārtas! Savukārt sporta entuziastus viennozīmīgi iepriecināja “FIBA U-19” Pasaules Čempionāts basketbolā vīriešiem, pulcējot tūkstošiem skatītāju.

    Foto: FBI arhīvs

  • 540 921

    Kopējais apmeklētāju skaits

    117

    Kopējais pasākumu skaits

    2010. gads

    Četrus gadus pēc Arēnas Rīga uzcelšanas, koncertu un izklaides pasākumu apmeklējums Latvijas iedzīvotāju vidū kļūst arvien ierastāks, jo katru nedēļu Arēnā Rīga ierodas pasaules līmeņa viesi. Sākot no leģendārās “Metallica”, līdz pat grupai “A-HA”, kuri, par spīti 2010. gada atvadu koncertam, Arēnā Rīga koncertēja vēlreiz arī 2016.gada martā! Gada nogalē Arēnā ar diviem koncertiem uzstājas pašmāju iemīļotā grupa “Prāta Vētra”, kopā pulcējot vairāk kā 23 000 apmeklētāju.

    Foto: FBI arhīvs

  • 528 678

    Kopējais apmeklētāju skaits

    127

    Kopējais pasākumu skaits

    2009. gads

    Viens no svarīgākajiem 2009. gada sporta notikumiem Latvijā bija Eiropas Čempionāts basketbolā sievietēm, kurš norisinājās Arēnā Rīga visu jūniju.

    Arī koncertu rīkotāji turpināja lutināt ar neaizmirstamiem priekšnesumiem un leģendāriem mūziķiem, īpaši priecējot smagās mūzikas piekritējus ar grupu “KoRn”, Merilinu Mensonu (Marylin Manson) un grupu “Placebo”. Protams, koncertu rīkotāji neaizmirsa arī lirisku melodiju piekritējus un 2009. gadā Arēnā Rīga uzstājās viens no romantiskākajiem pasaules mūziķiem – Enrike Iglesias (Enrique Iglesias). Bērnus iepriecināja ledus šovs “Ledus laikmets” un teatrālais uzvedums “Pastaiga ar dinozauriem”.

    Foto: FBI arhīvs

  • 696 413

    Kopējais apmeklētāju skaits

    180

    Kopējais pasākumu skaits

    2008. gads

    Leģendārās rokgrupas “KISS” koncerts ir pierādījums tam, ka mūzika vieno – tūkstošiem apmeklētāju no Latvijas kaimiņvalstīm devās uz vienīgo grupas koncertu Baltijā! Arī pasaulslavenās Kailijas Minogas (Kylie Minogue) koncerts tika izpārdots, kas austrāliešu popdīvas faniem dod cerību, ka māksliniece ieradīsies koncertēt Rīgā atkal. Arēnu apciemoja arī tā laika uzlecošās zvaigznes – amerikāņu pop un R’n’B talants Rianna (Rihanna) un Kanādas mūzikas dumpiniece Avrila (Avril Lavigne).

    Savukārt sporta fani līksmoja par iespēju klātienē vērot jaunās un perspektīvās hokeja komandas Dinamo Rīga mājas spēles Kontinentālās hokeja līgas ietvaros.

    Foto: FBI arhīvs

  • 619 010

    Kopējais apmeklētāju skaits

    182

    Kopējais pasākumu skaits

    2007. gads

    Elpu aizraujoši gaismu šovi, muzikāls baudījums un neizsīkstoša enerģija, kas uzlādē visu publiku – 2007. gadā Arēnā pirmo reizi ieradās pasaules grandi, grupa “MUSE”, kā arī tika aizvadīts lielais deju mūzikas notikums “ Sensation White” un šovs “Mamma Mia”.

    Pirmo reizi Arēnas iekštelpās tika rīkotas volejbola un moto frīstaila sacensības, piepildot halli ar tonnām smilšu.

    Foto: FBI arhīvs

  • 568 000

    Kopējais apmeklētāju skaits

    138

    Kopējais pasākumu skaits

    2006. gads

    2006. gada 15. februārī Arēna Rīga tika atklāta kā multifunkcionāla halle un uzreiz bija gatava uzņemt ne tikai tūkstošiem sporta līdzjutēju un koncertu fanu, bet arī spēcīgākās sporta komandas pasaulē! Šajā gadā Arēna uzņēma vairāk nekā 57 000 hokeja līdzjutēju un komandu pavadošo sastāvu, kas bija ieradušies uz Pasaules čempionātu hokejā, kā arī aizvadīja vairāk kā 50 basketbola spēles.

    Arī koncertu apmeklētāji tika lutināti ar pasaulslavenās grupas “ Depeche Mode” uzstāšanos un pašmāju mūziķu koncertiem, kā arī Arēnā tika rīkoti NATO sammita un uzņēmumu privātie pasākumi.

    Foto: Roman Koksarov