Ceturtdiena, 23. februāris, 2017

Gregorian Pasaules tūres “The Final Chapter (PartII)” ietvaros

Gregorian Pasaules tūres “The Final Chapter (PartII)” ietvaros
Ieeja no:18:00
Sākums:19:00
Beigas:21:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Pirkt biļetes

2017.gada 23.februārī Rīgā atkal viesosies Latvijā jau labi pazīstamā un iecienītā vācu grupa «GREGORIAN»  ar jaunu programmu «Masters of Chant: The Final Chapter (Part II)».
Grupas dibinātājs, producents un aranžētājs ir Franks Petersons (Frank Peterson).  Līdz «GREGORIAN»  viņš strādāja ar «ENIGMA» un Sāru Braitmenu (Sarah Brightman). Vairāk nekā 10 gadus atpakaļ viņš iecerēja jaunu projektu – «GREGORIAN». Solistu meklēšanu viņš uzsāka Lielbritānijas baznīcu vīru koros, bet par sieviešu solo grupā kļuva Sāras Braitmenas māsa Amēlija Braitmena (Amelia Brightman). Vēlāk grupai pievienojās vēl viena ievērojama soliste Eva Mali (Eva Mali). Tagad Eva Mali vairs neuzstājas ar «GREGORIAN», taču  viņas vietā grupā kopā ar Amēliju Braitmenu solo partijas izpilda jauns  ļoti interesants rumāņu izcelsmes solists ar unikālu balsi Narcis (Narcis Iustin Ianau).

Franka Petersona ideja apvienot gregoriāņu kori un mūsdienīgos estrādes un rok-hītus bija visai droša un neparasta, taču pilnībā attaisnojās. Pirmie divi «GREGORIAN» albūmi (1999/2000. un 2001. gada) tika pardoti vairāk nekā miljons eksemplāros katrs un kļuva par „zelta” daudzās valstīs. Turpmākie albūmi bija vēl veiksmīgāki, grupa aktīvi koncertē, ar katru koncerttūri pilnveidojot un bagātinot ar jauniem efektiem savu krāšņo šovu. Grupā ir pat savs «māgs», kas izdomā un īsteno uz skatuves katru reizi jaunus visai iespaidīgus vizuālos efektus.

«GREGORIAN»  ved līdzi visu tehnisko aprīkojumu, lāzeru šovu, pirotehniskos un citus efektus.   Šoreiz mēs varēsim baudīt vēl daudz vērienīgāku un krāšņāku priekšnesumu, nekā iepriekšējos koncertos.

Koncerts notiks 23.februārī plkst. 19:00, ieeja no plkst. 18:00. Koncertu organizē kompānija «Premier SHOW». Biļetes – visās «Biļešu paradīze» tirdzniecības vietās un  www.bilesuparadize.lv. Bērniem līdz 5 gadiem, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, ieeja brīva. «Arēna Rīga» zāle būs iekārtota kā amfiteātris, kas ļaus pilnā mērā baudīt «GREGORIAN» burvīgo skanējumu un krāšņo šovu.

Papildinformācija: www.gregorian.de