Svētdiena, 9. aprīlis, 2017

Grigorijs Ļepss

Grigorijs Ļepss
Ieeja no:17:45
Sākums:19:00
Beigas:20:30

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Pirkt biļetes

Sakarā ar izmaiņām turnejas grafikā, Grigorija Ļepsa koncerts “Arēnā Rīga” tiek pārcelts no 19.marta uz 9.aprīli. Visas nopirktās biļetes ir derīgas pasākuma apmeklējumam pārceltajā datumā. Koncerta organizatori atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Grigorijam Ļepsam ir īpaši siltas jūtas pret Rīgu un brīnišķīgo Latvijas publiku. Mākslinieks ļoti nožēlo, ka koncertu tieši šajā pilsētā ietekmēja viņa grafika izmaiņas un cer, ka visiem, kas jau iegādājās biļetes, būs iespēja apmeklēt koncertu 9.aprīlī.

Ja kādu apsvērumu dēļ nav iespējams apmeklēt pasākumu 9.aprīlī, naudu par biļetēm, kas iegādātas „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt no 13.01.2017. līdz 26.03.2017., aizpildot pieteikuma veidlapu „BIĻEŠU SERVISS” mājas lapā. Papildus informācija pa tālruni 67325577 

“Arēnā Rīga” savu 55 gadu jubileju ar lielu solo koncertu svinēs viens no populārākajiem Krievijas estrādes dziedātājiem Grigorijs Ļepss. Katru viņa uzstāšanos ar nepacietību gaida tūkstošiem pielūdzēju, taču jubilejas koncerts noteikti kļūs par īpaši spilgtu mūzikas notikumu!

Grigorijs Ļepss ir dziedātājs ar apbrīnojamo harismu un enerģētiku. Unikāls balss tembrs, neatkārtojamā ekspresija un ar dziļo saturu piepildītās dziesmas – tas viss padara dziedātāja daiļradi patiesi unikālu. Viņš ir brutāls un romantisks, vīrišķīgs un sentimentāls. Jau sperot pirmo soli uz skatuves, Grigorijs Ļepss savaldzina zāli un meistarīgi pārvalda tās emocijas.

Grigorijs Ļepss ir viens no tiem izpildītājiem, kas var atļauties radošos eksperimentus, tādēļ viņa dziesmas ir grūti ierobežot ar konkrētā žanra vai tematikas rāmjiem. Jubilejas koncertā noteikti gaidāmas pirmizrādes – Grigorijs Ļepss izpildīs pavisam jaunas kompozīcijas, taču izskanēs arī dziedātāja populārākie hīti, bez kuriem mākslinieku vienkārši nelaidīs prom no skatuves!

Nepalaidiet garām unikālo iespēju kopā svinēt iemīļotā dziedātāja jubileju 19. martā “Arēnā Rīga”!