Trešdiena, 25. oktobris, 2017

Jubilejas koncerts “Ruki Vverh 20 gadi”

Jubilejas koncerts “Ruki Vverh 20 gadi”
Ieeja no:18:30
Sākums:19:30
Beigas:21:30

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Pirkt biļetes

25. oktobrī Arēnā Rīga notiks leģendārās grupas Ruki Vverh! (Руки Вверх!) lielkoncerts, kas veltīts grupas pastāvēšanas 20. gadadienai, un tā laikā solists un producents Sergejs Žukovs grupas cienītājus iepriecinās ar jau zināmiem hitiem, kā arī ar vairākām jaunām dziesmām.

Ruki Vverh! jubilejas koncerts būs ievērojams un emocionāls notikums vairāku paaudžu cilvēkiem, kuri pieauga, iemīlējās, piedzīvoja pirmās vilšanās un priecājās, klausoties grupas izpildītās dziesmas jebkurā kolektīva 20 gadu pastāvēšanas periodā. Grupas popularitātes viļņa augstākais punkts tika sasniegts 90. gadu beigās – jaunā gadsimta sākumā, un daudziem šis laiks nešaubīgi asociējas ar Ruki Vverh! dziesmām, kuras joprojām ļoti daudzos cilvēkos modina siltas atmiņas un smaidu, pat tajos, kuri parasti priekšroku dod citu stilu mūzikai.

Ruki Vverh! ir unikāls veiksmīgas popgrupas paraugs Krievijas estrādē. Jau 20 gadu grupa nezaudē popularitāti, aktīvi koncertē un raksta jaunas dziesmas. Jubilejas koncertā Rīgā Ruki Vverh! izpildīs visus populārākos hitus – „Крошка моя”, „Студент”, „18 мне уже”, „Алешка”, „Лишь о тебе мечтая” un daudzus citus. Koncertaģentūra 75 EVENTS un Sergejs Žukovs aicina rīdziniekus un galvaspilsētas viesus uz lielo diskotēku Arēnā Rīga 25. oktobrī, lai izpriecātos un padejotu kā jaunībā.

Biļetes – Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv.

Jubilejas koncerts “Ruki Vverh 20 gadi”