Sestdiena, 25. februāris, 2017

KOK World GP 2017 in Riga. Welterweight Tournament

KOK World GP 2017 in Riga. Welterweight Tournament
Ieeja no:18:00
Sākums:19:00
Beigas:23:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Pirkt biļetes

“KOK WORLD GP 2017 IN RIGA. Welterweight Tournament” populārakajā svara kategorijā – zem 77 kg.

Turnīrā, kas norisināsies 2017.gada 25.februārī Sporta un izklaides kompleksā „Arēna Rīga”, latviešu sportistam Zauram Džavadovam būs iespēja uzvarēt pasaules gran prī, pretendējot pasaules čempiona titulam KOK versijā.  Gran prī piedalās četri sportisti ar augstākajām pozīcijām pasaules reitingā: Zaurs Džavadovs (Latvija), Dannijs Ričards (Nīderlande), Mantas Stankis (Lietuva), Konstantins Rusu (Moldova).

Turklāt, super-cīņās uzstāsies labākie latviešu cīkstoņi:  Raimonds Aukštikalnis, Večeslavs Tēviņš, Vitālijs Buhrjakovs, Kristaps Bulmeistras u.c. Viņi sacentīsies ar pretiniekiem no Anglijas, Holandes, Lietuvas, Polijas, Spānijas un Vācijas.

Turnīrs “KOK”, jeb “King of Kings”, ir plaši pazīstams cīņas mākslu cienītāju vidū, jo tajā piedalās sportisti no dažādiem cīņas mākslas veidiem. Dinamisko kustību un aizraujošo cīņas veidu salikuma dēļ šīs cīņas ir īpaši izklaidējošas un baudāmas skatītajiem. KOK noteikumi nodrošina asām izjūtām un emocijām bagātas cīņas, jo paredz izvairīties no neizšķirta rezultāta: pēdējam raundam ir jābūt izšķirošam un jānosaka uzvarētājs.

Brenda „KOK” (King of Kings) dibinātājs ir starptautiskā Busido federācija (IBF). KOK cīņu pamata elementi ir roku un kāju sitieni. 2014.gadā KOK ir kļuvis par vadošo cīņas mākslu projektu Eiropā. IBF parakstīja līgumus ar TV kanāliem „Eurosport”, „Fight BOX” un „Fighting Network”. Tādējādi, sacensības tiek pārraidītas 120 valstīs 40 valodās, sasniedzot vairāk nekā 133 miljonus skatītāju.

Vairāk informācijas – turnīra oficiālajās mājaslapās: www.kokfights.lv  un www.kokfights.com .

Biļetes pārdošanā visās Bilesuserviss.lv kasēs.