Sestdiena, 27. oktobris, 2018

KOK WORLD GP 2018

KOK WORLD GP 2018
Ieeja no: 18:00
Sākums: 19:00
Beigas: 23:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

“KOK’60 WORLD GP 2018 IN RIGA”

Super cīņās piedalīsies arī spēcīgākie Latvijas sportisti: Vjačeslavs Tēviņš, Zaurs Džavadovs, Raimonds Augštikalnis, Danils Vesnonoks, Jānis Freimanis, Jurijs Orlovs u.c. Ringā viņi tiksies ar sāncenšiem no Anglijas, Vācijas, Nīderlandes, Spānijas, Lietuvas un Polijas.

Turnīrs “KOK” jeb “King of Kings”, ir plaši pazīstams cīņas mākslu cienītāju vidū, jo tajā piedalās sportisti no dažādiem cīņas mākslas veidiem. Dinamisko kustību un aizraujošo cīņas veidu salikuma dēļ šīs cīņas ir īpaši izklaidējošas un baudāmas skatītājiem. KOK noteikumi nodrošina asām izjūtām un emocijām bagātas cīņas, paredz izvairīties no neizšķirta rezultāta: pēdējam raundam ir jābūt izšķirošam un jānosaka uzvarētājs.

Brenda „KOK” (King of Kings) dibinātājs ir starptautiskā Busido federācija (IBF). KOK cīņu pamata elementi ir roku un kāju sitieni. 2014.gadā KOK ir kļuvis par vadošo cīņas mākslu projektu Eiropā. IBF parakstīja līgumus ar TV kanāliem „Eurosport”, „Fight BOX” un „Fighting Network”. Tādējādi, sacensības tiek pārraidītas 120 valstīs 40 valodās, sasniedzot vairāk nekā 133 miljonus skatītāju.

Vairāk informācijas – turnīra oficiālajās mājaslapās: www.kokfights.lv un www.kokfights.com .
Vairāk informācijas: http://www.kokfights.com