Otrdiena, 8. maijs, 2018

Leonīds Agutins un Anželika Varum

Leonīds Agutins un Anželika Varum
Ieeja no: 18:00
Sākums: 19:30
Beigas: 22:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

8. maijā Arēnā Rīga notiks grandiozs paša populārākā un slavenākā Krievijas estrādes pāra – Leonīda Agutina un Anželikas Varum koncerts.

Kā neapšaubāms mīlestības simbols, Varum un Agutins jau sen kļuvuši par kaut ko vienotu un nedalāmu. Pāris sevī iemieso izsmalcinātību un stilu, attiecību harmoniju, kas dzirdamā katrā notī. Un jau tradicionāli viņu kopīgajos koncertos tiek iedegts tūkstošiem gaismu, kas skan “Kā nedomāt par tevi” un “Būt tavai daļai”.

Varum un Agutina koncerti ir kļuvuši par mīlošu siržu satikšanās simbolu. Un, ja dziesmas “Viss tavās rokās” laikā meitene ņem aiz rokas kavalieri, tad kļūst skaidrs, ka tie ir “Divi ceļi”, kas vienmēr ir gatavi teikt viens otram “Es vienmēr būšu tev blakus”.

Gaidāmajā jubilejas koncertā jūs gaida diskotēku deju hiti modernā elektroniskā skanējumā, kā arī “dzīvā” mūzika grupas “Esperanto” – viena no labākajiem Krievijas kolektīviem pavadījumā. Anželikas Varum baleta šovs “Gulbji Funk” – mūsdienu deju kultūras pamatvirziens – piepildīs zāli ar kustību un dzīves alkām.

Starp citu, viņi abi līdz pat šai dienai ir iegrimuši radošajā darbā. Nesen Agutins klajā laida klipu dziesmai “Samba”, bet Varum iepriecināja pielūdzējus ar klipu “Meitenes prot”.

Viena no pašiem populārākajiem Krievijas muzikantiem un šova “Balss” cienījamā audzinātāja Leonīda Agutina, kā arī viņa sievas un mūzas Anželikas Varum, kuras vokāls atpazīstams jau ar pirmajām notīm, uzstāšanās notiks Rīgā jau 8.maijā!