Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018

Pārbaudes spēle basketbolā: Latvija – Krievija

Pārbaudes spēle basketbolā: Latvija – Krievija
Ieeja no: 18:00
Sākums: 19:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Pirmdien, 25. jūnijā – pirmajā darba dienā pēc Jāņiem – plkst.19:00 “Arēnā Rīga” Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība aizvadīs šovasar vienīgo spēli savu skatītāju priekšā. Pretinieki – Krievijas izlase, kas 2017. gada Eiropas čempionātā tika uzvarēta, tomēr noslēguma tabulā apsteidza mūsu komandu (4. un 5. vieta). Paredzams, ka abu komandu sastāvā būs arī Eirolīgas, kā arī NBA klubu basketbolisti.
Bērni līdz 6 gadiem, neaizņemot vietu, spēli vecāku pavadībā var apmeklēt, nepērkot atsevišķu biļeti.
Abas Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra pēdējās spēles Latvijas komanda aizvadīs izbraukumā: 28. jūnijā Stokholmā ar Zviedrijas izlasi un 1. jūlijā Kijevā ar Ukrainas komandu.
Latvijas vīriešu valstsvienības galvenais treneris Arnis Vecvagars:
“Ir reālas cerības, ka valstsvienībai varēs palīdzēt Eirolīgas klubu spēlētāji. Dairis Bertāns, Jānis Strēlnieks un Jānis Timma  vairākkārt pauduši apņēmību spēlēt, jo vēlas izcīnīt tiesības piedalīties Pasaules kausa izcīņā. Zinu, ka līdzīgi noskaņots ir Dāvis Bertāns un arī Kristaps Porziņģis, kuram gan vēl priekšā ilgs rehabilitācijas process un pagaidām viņš palīdzēt nevarēs. Esmu pārliecināts, ka pārbaudes spēle ar spēcīgiem un principiāliem pretiniekiem palīdzēs labāk sagatavoties ļoti svarīgajām spēlēm Stokholmā un Kijevā.”