Piektdiena, 9. novembris, 2018

Latvijas gadsimts – Latviešu populārās mūzikas dižkoncerts

Latvijas gadsimts – Latviešu populārās mūzikas dižkoncerts
Ieeja no: 19:00
Sākums: 20:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Latvijas simtgades priekšvakarā – 2018. gada 9. novembrī “ARĒNA RĪGA” telpās notiks viens no Latvijas 100 gades svinību centrālajiem notikumiem – unikāls dižkoncerts “Latvijas gadsimts”, kurā uz vienas skatuves būs redzami un dzirdami mūsdienu Latvijas populārākie aktieri un dziedātāji, kas režisora Jāņa Mūrnieka veidotajā uzvedumā “Latvijas gadsimts” izdziedās nozīmīgākās Latvijas populārās mūzikas pērles, ko radījuši Oskars Stroks, Brāļi Laivenieki, Alfreds Vinters, Emīls Dārziņš, Elga Īgenberga, Imants Kalniņš, Raimonds Pauls, Zigmārs Liepiņš, Boriss Rezņiks, Mārtiņš Brauns, Aleksandrs Kublinskis, Uldis Stabulnieks, Kārlis Lācis, Uldis Marhilēvičs, Jānis Lūsēns un daudzi citi komponisti.
Koncertuzvedums “Latvijas gadsimts” būs vērienīgākais un vienīgais valsts simtgades ieskandināšanas pasākums, kas veltīts Latvijas populārajai mūzikai. Koncertuzvedumā piedalīsies Latvijas populārākie dziedātāji un aktieri, apvienotais Latvijas skolu jauntanes kopkoris un orķestris.

Biļete uz pasākumu ir jāiegādājas katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma. Biļete par 5 EUR ir domāta tikai skatītājiem līdz 4 gadu vecumam, kuri pasākumu apmeklē vecāku pavadībā un neaizņem atsevišķu sēdvietu.