Trešdiena, 12. decembris, 2018

Smokie

Smokie
Ieeja no: 19:00
Sākums: 20:00
Beigas: 22:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Neticami, ka šī gada oktobrī būs pagājuši jau 55 gadi, kopš leģendārās britu rokgrupas SMOKIE pirmā koncerta. Grupu SMOKIE, kas sākotnēji tika nosaukta par “The Yen”, pēc tam par “The Sphynx”, bet vēl vēlāk par “Essence” 1963. gadā dibināja grupas dalībnieki Ron Kelly un Alan Silson mūzikas veikalā “Moore” Bradfordā. Par godu šim notikumam 2018. gada 12. decembrī “Arēna Rīga” uz skatuves kāps leģendārie SMOKIE!

Divas dienas pēc grupas dibināšanas viņiem pievienojās Chris Norman. Vēlāk gada garumā grupas dalībnieki centās atrast piemērotu basģitāristu, kas izdevās 1965. gada sākumā, kad grupai pievienojās Terry Uttley. Grupa beidzot bija pilnībā nokomplekēta un varēja sākt savu slavas ceļu. Tomēr “Smokie” vajadzēja vēl 10 gadus, lai uzkāptu slavas virsotnē ar dziesmām, kas saviļņojušas miljoniem klausītāju. Vispopulārākie hiti – “If You Think You Know How to Love Me”, “Don’t Play Your Rock ‘n’ Roll to Me”, “Something’s Been Making Me Blue”, “Wild Wild Angels”, “I’ll Meet You At Midnight”, “Living Next Door to Alice”, “Lay Back in the Arms of Someone”, “Needles and Pins” un “Stumblin’ In” – padarījuši grupas dalībniekus par superzvaigznēm.

Roka ilgdzīvotāji “Smokie” līdz pat šim brīdim Eiropā palikusi viena no lieliskākajām un zināmākajām britu grupām. Savas karjeras laikā grupa savākusi iespaidīgu sudraba, zelta un platīna disku kolekciju, pārdodot miljoniem ierakstu visā pasaulē.

Savu jubilejas gadu grupa “Smokie” atzīmēs uz “Arēna Rīga” skatuves, sniedzot siltu un dvēselisku koncertu, ko papildinās arī simfoniskais orķestris.

Kā jau dzimšanas dienā, konkursa organizatori sola arī pārsteigumus!