Ceturtdiena, 8. februāris, 2018

Viktors Drobišs – jubilejas koncerts. #Būs visi

Viktors Drobišs – jubilejas koncerts. #Būs visi
Ieeja no: 18:00
Sākums: 19:30

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

8.februārī Rīgā notiks Viktora Drobiša jubilejas vakars ar Krievijas estrādes zvaigžņu piedalīšanos! 

Viktors Drobišs un organizatori “Grupa L” kopīgi ar TCC.EE piedāvā lielu 2018.gada muzikālo notikumu: “Viktors Drobišs – jubilejas koncerts. #Būs visi”. Grigorijs Ļeps, Irina Allegrova, Nikolajs Baskovs, Kristīna Orbakaite, Stass Pjeha, Slava, Zara, Avrams Ruso, Aleksandrs Kogans, IVAN (Saša Ivanovs), Nastasja Samburska un citi. Piedaloties orķestrim Red Square Band un Allas Duhovas baletam Todes. 8.februārī Arēnā Rīga #Būs visi.

Uzmanību: tikai līdz 23.jūnijam atlaide visām biļetēm 10%!

8.februārī Arēnā Rīga KF nopelniem bagātais mākslinieks, komponists un simtiem šlāgeru autors Viktors Drobišs piedāvās unikālu svētku vakaru “Viktors Drobišs – jubilejas koncerts. #Būs visi”.

Tā unikalitāte ir tajā, ka uz Rīgu atbrauks pašas slavenākās Krievijas estrādes zvaigznes, kuras izpildījušas Viktora Drobiša rakstītās dziesmas.

Jubilejas koncerta ietvaros Arēnā Rīga izskanēs populāras un iecienītas dziesmas zvaigžņu duetu izpildījumā: Stass Pjeha un Slava – “Es un tu”, Irina Allegrova un Grigorijs Ļeps – “Es tev neticu”, Grigorijs Ļeps un Stass Pjeha – “Viņa nav tava”, Slava un Irina Allegrova – “Pirmā mīlestība, pēdējā mīlestība”, Kristīna Orbakaite un Avrams Ruso – “Mīlestība, kuras vairs nav”…. Būs arī citi dueti no pieteikto mākslinieku vidus.

Turklāt visi mākslinieki izpildīs savus pašus labākos hitus, kas kādreiz ierakstīti Drobiša vadībā un iekļauti Krievijas popmūzikas zelta kolekcijā: Avrama Ruso “Vienkārši mīlēt”, Stasa Pjeha “Plaukstas līnija” un “Par tevi”, Grigorija  Ļepsa “Es tevi nemīlu”, dziedātājas Slavas “Vientulība”, “Pastāsti man, mamma” un daudzas citas kompozīcijas.  Visām zvaigznēm akompanēs pats maestro orķestra Red Square Band pavadījumā.

Koncerta “50 gadi. #Būs visi” jubilejas tūre ar panākumiem ir sākusies Maskavā, sapulcinot pilnu “VTB Ledus pili”, pēc tam pilnībā izpārdoti izskanēja koncerti Vācijas pilsētās. Vasarā Viktors Drobišs svētku vakaru vadīja uz Barklays Center skatuves Ņujorkā. PL šo radošo vakaru nosauca par visskaļāko krievu koncertu – ap 20 tūkstošiem cilvēku no visas Amerikas atlidoja uz šo notikumu.

Tajā nav nekā pārsteidzoša, jo Viktora Drobiša dziesmas zina, mīl un dzied visā pasaulē. Viņš ir daudzu dziesmu festivālu laureāts, daudzu jo daudzu mūzikas balvu un prēmiju ieguvējs (“Zelta gramofons”, “Skaņu celiņš”, “Muz TV” u.c.)

Viktors Drobišs ir bijis tādu populāru TV projektu producents, kā – “Zvaigžņu fabrika” (1.kanāls); “X-Faktors” un “Koru kari” (kanāls Rossija 2); “2 Balsis” televīzijas kanāls CTC; “Tu esi super!” NTV.

2012.gadā komponists uzrakstīja dziesmu “Party for Everybody” kolektīvam “Buranovskie babuški”, kas pārstāvēja Krieviju “Eirovīzijā” un ieņēma otro vietu. 2016.gadā “Eirovīzijā” kā Baltkrievijas pārstāvis uzstājās Drobiša aizbilstamais IVAN, kurš arī ieradīsies uz radošo vakaru Tallinā.

2018.gada 8.februārī Arēnā Rīga jūs varēsiet piedalīties “mīlestības spārnos”. Viss, kas vajadzīgs – iegādāties biļeti. Atcerieties, ka jūs gaida iecienītās zvaigznes, slaveni hiti, un, protams, visu vakaru pie klavierēm – svinību vaininieks, duetu karalis Viktors Drobišs. Nepalaidiet garām gada notikumu, šeit būs visi!

Uzmanību – Viktoram Drobišam ļoti patīk dāvināt dāvanas, tāpēc visiem, kas nopirkuši biļetes uz koncertu, ir izredzes aiziet ar vērtīgu dāvanu, bet varbūt pat aizbraukt… Sekojiet jaunumiem!