Ceturtdiena, 7. aprīlis, 2022

Anna Ņetrebko un Jusifs Eivazovs. Pārcelts no 13.04.21.

Anna Ņetrebko un Jusifs Eivazovs.  Pārcelts no 13.04.21.
Ieeja no: 19:00
Sākums: 20:00
Beigas: 22:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Krāšņs veltījums Verdi
Anna Ņetrebko un Jusifs Eivazovs Rīgā prezentēs savu “Verdi Gala”   

Koncertturnejas Grand Tourlaikā, kas vīsies cauri Ziemeļeiropai, Anna Ņetrebko un Jusifs Eivazovs viesosies arī Latvijas galvaspilsētas hallē “Arēna Rīga”.

Austrijas-Krievijas soprāns Anna Ņetrebko ir mūslaiku operas karaliene unPrima Donna Assoluta. Jusifs Eivazovs ir tenors ar vulkānisku enerģiju un atzīts itāļu repertuāra meistars. Kā duets abi dziedātāji uzstājas izcilākajos opernamos un koncertzālēs visā pasaulē, un it visur tos slavē un apbrīno viņu fani. Verdi, viens no vadošajiem opermūzikas vēstures personāžiem, vienmēr spēlējis nozīmīgu lomu abu dziedātāju karjerā, tādēļ “Verdi Gala” veltīts itāļu komponistam, kas radījis virkni visburvīgāko operas melodiju.

Anna un viņas vīrs Jusifs ir brīnišķīgs pāris gan dzīvē, gan uz skatuves, kur abus vieno artistiska kaislība un mūzikas mīlestība. “Verdi Gala” programmā iekļautas vairākas viņu iemīļotākās Verdi kompozīcijas. Demonstrējot mūsdienu spožāko un kaislīgāko Verdi mūzikas dziedājumu, viņi godina izcilo Itālijas opermūzikas komponistu.

“Arēna Rīga” ir viena no lielākajām Ziemeļeiropas sporta notikumu un koncertu hallēm un spēj uzņemt 14 500 skatītāju. Arēnā uzstājušās tādas ārzemju mūzikas zvaigznes kā Lana Del Reja, Rianna, Linkin Park, Depeche Mode, Deep Purple, Robijs Viljamss, Kailija Minoga un Glena Millera orķestris. Ņetrebko un Eivazovam pievienosies pazīstamais Latvijas Nacionālās operas orķestris, kas atzīts par vienu no labākajiem orķestriem Baltijas reģionā. 

“Verdi Gala” priecēs klasiskās mūzikas cienītājus ar burvīgu mūziku un lielisku sniegumu, un pārspēs visas cerības!

Pirkt biļetes