Sestdiena, 20. maijs, 2023

CAN – SUI

CAN – SUI
Ieeja no 15:20
CAN - SUI 16:20

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Arēnas durvis tiek atvērtas vienu stundu pirms katras spēles sākuma.

IIHF Pasaules Čempionāts Hokejā 2023

Nākamais Pasaules čempionāts notiks divu pasaules kaislīgāko hokeja valstu lielākajās arēnās Tamperē un Rīgā no 2023. gada 12. maija līdz 28. maijam.

Jaunatvērtā Nokia arēna Tamperē būs galvenā norises vieta tāpat kā 2022. gada IIHF Pasaules hokeja čempionātā.

Latvijai tā būs iespēja Pasaules čempionātu uzņemt ar līdzjutējiem, jo 2021.gadā Covid-19 ierobežojumu dēļ spēles norisinājās tukšās arēnās. Latvijā, tāpat kā 2006. un 2021. gadā, čempionāts notiks Arēnā Rīga ar ietilpību līdz 9550 skatītājiem. Tajā tiks uzņemtas apakšgrupas un divas ceturtdaļfināla spēles. Līdzās abām arēnām paredzētas fanu zonas.

Latvija ir plaši pazīstama ar saviem kaislīgajiem līdzjutējiem, tādēļ arī 2022. gada Pasaules čempionātā Latvijai bija otrs lielākais līdzjutēju vidējais apmeklētības rādītājs, ierindojoties vien aiz mājinieces Somijas.

Rīga un Tampere atrodas 501 kilometra attālumā un ir savienotas ar 70 minūšu tiešo regulāro lidojumu starp abām pilsētām. Komandas, kurām jādodas uz izslēgšanas spēlēm uz vienu vai otru arēnu, tiks pārvadātas ar čarterreisiem.

Somija spēlēs Tamperes apakšgrupā ar ASV, Zviedriju, Vāciju, Dāniju, Franciju, Austriju un Ungāriju.

Tikmēr B apakšgrupā Rīgā spēlēs Kanāda, Čehija, Šveice, Slovākija, Latvija, Norvēģija, Kazahstāna un Slovēnija. Mājiniece Latvija atklāšanas cīņā piektdien, 12. maijā, plkst.20:20 pēc vietējā laika aizvadīs spēli pret Kanādu. Pirms šīs spēles notiks Čehijas – Slovākijas duelis. Savukārt turnīrs sestdien “Arēna Rīga” turpināsies ar spēlēm Šveice – Slovēnija, Norvēģija – Kazahstāna un Slovākija – Latvija.

Pirkt biļetes