Ceturtdiena, 16. septembris, 2021

DINAMO Rīga : BARIS Nursultana

DINAMO Rīga : BARIS Nursultana
Ieeja no: 18:00
Sākums: 19:30
Beigas: 22:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Tiek uzsākta biļešu pārdošana Dinamo Rīga pirmajai mājas spēļu sērijai

Šodien tiek uzsākta Dinamo Rīga mājas spēļu biļešu pārdošana uz pirmajām četrām mājas spēlēm Arēnā Rīga. Sezonu savā laukumā Dinamo atklās trešdien, 8. septembrī, plkst. 19:30 tiekoties ar Traktor Chelyabinsk,  turpinot ar brīvdienu spēli 12. septembrī pret Lokomotiv Yaroslavl, 14. septembrī pret Torpedo Nizhny Novgorod, bet sērija tiks noslēgta 16. septembrī pret Barys Nur-Sultan.

Spēļu apmeklēšana tiks organizēta “Zaļajā drošības līmenī” pamata sektoros (vakcinācijas kursu pabeigušām un Covid-19 pārslimojušām personām, neatkarīgi no vecuma), un ar atsevišķu zonu ģimenēm ar bērniem “Ģimeņu sektori”. Vietu skaits Ģimeņu sektoros ir ierobežots.

Pie ieejas pamata sektoros visiem apmeklētājiem, neatkarīgi no vecuma, būs jāuzrāda “zaļajam drošības līmenim” atbilstošs Covid-19 sertifikāts, kā arī personu apliecinošs dokuments un ieejas biļete. Personām, kas jaunākas par 12 gadiem, ieeja būs atļauta tad, ja Covid-19 sertifikāts apliecina Covid-19 infekcijas pārslimošanas faktu, jo vakcinācija šajā vecuma grupā pagaidām netiek īstenota.

Visiem apmeklētājiem pamata sektoros pirms biļetes iegādes ir jāpārliecinās, ka tiks izpildītas sekojošas prasības:

  • Jābūt derīgam Eiropas Savienībā atzītam Covid-19 sertifikātam, kas apliecina  vakcinācijas kursa pabeigšanu vai pārslimošanas faktu (testētas personas sertifikāts ieejai nebūs derīgs);
  • Jāpārliecinās, vai Covid-19 sertifikāts ir derīgs pasākuma dienā (pagājis noteiktais laiks pēc vakcinācijas kursa, nav beidzies pārslimošanas fakta periods). Pārbaudīt sertifikāta atbilstību iespējams (izvēloties scenāriju “zaļajam” drošības līmenim”):https://covid19sertifikats.lv/verify;
  • Jābūt personu apliecinošam dokumentam (Pase vai ID Karte), lai pie sertifikāta pārbaudes personāls var identificēt apmeklētāju.

Ģimenes sektoros (304-310) spēli var apmeklēt, ievērojot sekojošo:

  • Bērniem jāierodas arēnā vecāku pavadībā
  • Vecākiem ir jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts par vakcinācijas kursa pabeigšanu vai pārslimošanas faktu (atbilstoši “Zaļajam” drošības līmenim);
  • Bērni līdz 12 gadu vecumam spēles varēs apmeklēt, neuzrādot sertifikātu (QR kodu);
  • Bērniem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, bet kuriem nav Covid-19 sertifikāts, kas apstiprina pārslimošanu vai vakcināciju, būs jāuzrāda testēšanas sertifikāts (negatīvs rezultāts 48 stundu laikā pirms pasākuma veiktam Covid-19 testam, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, vai negatīvs rezultāts 6 stundu laikā pirms pasākuma veiktam SARS-CoV-2 antigēna testam);
  • Ģimeņu sektoros būs jāievēro visi “dzeltenā režīma” pasākumu organizēšanā noteiktie drošības nosacījumi – fiksētas, personalizētas sēdvietas, kas izkārtotas, ievērojot savstarpēju 2 metru distanci, atsevišķa ieeja arēnā, epidemioloģiskās prasības, jālieto sejas maskas.

Biļešu cenas, atkarībā no sektora, būs 15, 22, vai 29 eiro, ar iespēju saņemt atlaidi skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem (izmaksās attiecīgi 12, 17 vai 24 eiro). Biļetes ar atlaidi būs derīgas iekļūšanai arēnā, uzrādot tās kopā ar attiecīgo apliecību. Biļešu cenas ģimeņu sektoros būs 15 eiro vai 12 eiro skolēniem, studentiem, pensionāriem vai invalīdiem.

Biļešu cenas ir noteiktas kā gala cenas pircējam, iegādājoties biļeti internetā. Norādītajās cenās iekļauta gan biļešu pārdošanas komisijas maksa, gan arī arēnas servisa maksa.

Arēnas durvis apmeklētājiem tiks atvērtas 1 stundu un 30 minūtes pirms katras spēles. Lūdzam uz spēlēm ierasties savlaicīgi, jo pārbaudes process katrai personai aizņem vairāk laika kā ierasts.

Biļetes ir pieejamas “Dinamo Rīga” mājas lapā www.dinamoriga.lv, sadaļā “Biļetes” un “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās.

Pirmā mājas spēļu sērija:
08.09.2021. 19:30 DINAMO Rīga – TRAKTOR Chelyabinsk;
12.09.2021. 17:00 DINAMO Rīga – LOKOMOTIV Yaroslavl;
14.09.2021. 19:30 DINAMO Rīga – TORPEDO Nizhny Novgorod;
16.09.2021. 19:30 DINAMO Rīga – BARYS Nur-Sultan.

Pirkt biļetes