Ceturtdiena, 1. oktobris, 2020

DINAMO Rīga : DINAMO Minska

DINAMO Rīga : DINAMO Minska
Ieeja no: 17:30
Sākums: 18:30
Beigas: 21:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Dinamo Rīga uzsāk biļešu pārdošanu uz mājas spēli pret Maskavas “CSKA” un Minskas “Dinamo”.

Tā pat kā iepriekš, spēli Arēnā Rīga klātienē varēs apmeklēt 1000 skatītāji, kas, ievērojot normatīvo aktu prasības, tiks izvietoti ne vairāk par 2 sēdvietām blakus.
Spēle pret CSKA norisināsies 29.septembrī plkst. 18:00 (arēnas durvis tiks atvērtas 17.00), savukārt pret Dinamo (Minska) 1.oktobrī plkst.18.30 (durvis tiks atvēras plkst. 17:30).
Biļešu cenas* atkarībā no sektora būs 22.20, 27.20, vai 37.20 EUR. Esot spēkā ierobežojumiem, netiks piedāvātas atlaides sociālajām grupām, kā arī netiks nodrošināta bezmaksas ieeja pirmsskolas vecuma bērniem. Papildus biļešu cenai tiks piemērota arī interneta veikala apkalpošanas maksa atkarībā no izvēlētā biļešu saņemšanas veida.
Papildus biļetēm sektoros pieejamas arī biļetes Arēna Rīga ložās – loža 7 personām būs pieejama par 715.40 EUR.
Biļešu pārdošanas plāns:
• No 17. septembra plkst. 14:00 līdz 23:59 – biļetes būs pieejamas iepriekšpārdošanā pagājušās sezonas abonementu īpašniekiem. Informācija par iegādes procesu tiks izsūtīta e-pastā.
• No 18. septembra plkst. 10:00 – biļetes publiskā pārdošanā.
Biļešu iegāde iespējama tikai internetā!

Pie ieiešanas Arēnā Rīga tiks mērīta katra apmeklētāja ķermeņa temperatūra. Apmeklētajam ar paaugstinātu temperatūru, ieeja Arēnā Rīga tiks liegta!

Mājas spēļu apmeklētājiem jāņem vērā sekojošais:
1. Pasākuma vietā nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija, vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes;
2. Vietās, kur tas ir iespējams, jāievēro divu metru distance;
3. Jāievēro higiēnas prasības;
4. Atbilstoši iespējām, jāizmanto bezskaidras naudas maksājumi;
5. Rekomendējam lietot deguna un sejas aizsegus.
Personām vecumā virs 65 gadiem, personām ar hroniskām slimībām (hroniskas elpošanas ceļu slimības, cukura diabēts, sirds asinsvadu sistēmas slimības, garīga rakstura traucējumi), kā arī personām ar imūndeficītu obligāti jālieto deguna un mutes aizsegi.
*Katras biļetes cenā pievienots ziedojums 1 EUR apmērā no personas, kas tiks novirzīts konkrētam labdarības projektam sadarbībā ar labdarības organizāciju “Palīdzēsim.lv” un norises vietas apkalpošanas maksa 1.20 EUR apmērā no personas.
Nākamo mājas spēļu biļešu pārdošana tiks uzsākta, izziņojot katru spēli atsevišķi.

Pirkt biļetes