Otrdiena, 19. oktobris, 2021

DINAMO Rīga : METALLURG Magņitogorska

DINAMO Rīga : METALLURG Magņitogorska
Ieeja no: 18:00
Sākums: 19:30
Beigas: 22:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Izmaiņas biļešu pārdošanā 19. oktobra spēlei pret Metallurg

Šodien tiek atsākta biļešu pārdošana spēlei 19. oktobrī, plkst. 19:30 pret Metallurg Magnitogorsk.

• Sakarā ar jaunajiem noteikumiem publisku pasākumu apmeklēšanā, maksimālais apmeklētāju skaits būs 1000, kas tiks sadalīti atsevišķās zonās, kur katrā no tām spēli klātienē varēs vērot līdz 300 apmeklētājiem.
• Sēdvietas sektoros būs pieejamas pa divām vietām blakus.
• Visiem apmeklētājiem no 7 gadu vecuma ir jālieto sejas maskas.
• Katrai no zonām būs atsevišķa ieeja arēnā:
Iekļūšanai sektoros 102-104 būs jāizmanto ieeja “A”, iekļūšanai sektoros 112-113 – ieeja “C”, bet iekļūšanai “Ģimeņu sektoros” 107-109 – ieeja “B”.
• Visas biļetes ir nepieciešams personalizēt.

Visi pircēji, kas jau ir iegādājušies biļetes, (termiņš, līdz kuram saņems vai tuvākajā laikā) saņems informāciju par iespēju veikt biļešu maiņu vai atmaksu.

Spēļu apmeklēšana, tāpat kā iepriekš, tiks organizēta “Zaļajā drošības līmenī” pamata sektoros (vakcinācijas kursu pabeigušām un Covid-19 pārslimojušām personām, neatkarīgi no vecuma), un ar atsevišķu zonu ģimenēm ar bērniem “Ģimeņu sektori”.

Pie ieejas pamata sektoros visiem apmeklētājiem, neatkarīgi no vecuma, būs jāuzrāda “zaļajam drošības līmenim” atbilstošs Covid-19 sertifikāts, kā arī personu apliecinošs dokuments un ieejas biļete. Personām, kas jaunākas par 12 gadiem, ieeja būs atļauta tad, ja Covid-19 sertifikāts apliecina Covid-19 infekcijas pārslimošanas faktu, jo vakcinācija šajā vecuma grupā pagaidām netiek īstenota.

Pamata sektoros (102, 103, 104, 112, 113) spēli var apmeklēt, ievērojot sekojošo:
• Jābūt derīgam Eiropas Savienībā atzītam Covid-19 sertifikātam, kas apliecina vakcinācijas kursa pabeigšanu vai pārslimošanas faktu (testētas personas sertifikāts ieejai nebūs derīgs);
• Jāpārliecinās, vai Covid-19 sertifikāts ir derīgs pasākuma dienā (pagājis noteiktais laiks pēc vakcinācijas kursa, nav beidzies pārslimošanas fakta periods). Pārbaudīt sertifikāta atbilstību iespējams (izvēloties scenāriju “zaļajam” drošības līmenim”): https://covid19sertifikats.lv/verify;
• Jābūt derīgam personu apliecinošam dokumentam (Pase vai ID Karte), lai pie sertifikāta un biļešu pārbaudes personāls var identificēt apmeklētāju.

Ģimenes sektoros (107, 108, 109) spēli var apmeklēt, ievērojot sekojošo:
• Bērniem jāierodas arēnā vecāku pavadībā;
• Vecākiem ir jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts par vakcinācijas kursa pabeigšanu vai pārslimošanas faktu (atbilstoši “Zaļajam” drošības līmenim);
• Bērni līdz 12 gadu vecumam spēles varēs apmeklēt, neuzrādot sertifikātu (QR kodu);
• Bērniem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, bet kuriem nav Covid-19 sertifikāts, kas apstiprina pārslimošanu vai vakcināciju, būs jāuzrāda testēšanas sertifikāts (negatīvs rezultāts 48 stundu laikā pirms pasākuma veiktam Covid-19 testam, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, vai negatīvs rezultāts 6 stundu laikā pirms pasākuma veiktam SARS-CoV-2 antigēna testam);

Biļešu cenas uz šo spēli būs 15 eiro, ar iespēju saņemt atlaidi skolēniem, studentiem, pensionāriem un personām ar invaliditāti par 12 eiro. Biļetes ar atlaidi būs derīgas iekļūšanai arēnā, uzrādot tās kopā ar attiecīgo apliecību, bet pirmsskolas vecuma bērniem biļešu cena ir noteikta 3 eiro.

Biļešu cenas ir noteiktas kā gala cenas pircējam, iegādājoties biļeti internetā. Norādītajās cenās iekļauta gan biļešu pārdošanas komisijas maksa, gan arī arēnas servisa maksa.

Arēnas durvis apmeklētājiem tiks atvērtas 1 stundu un 30 minūtes pirms katras spēles. Lūdzam uz spēlēm ierasties savlaicīgi, jo pārbaudes process katrai personai aizņem vairāk laika kā ierasts.

Biļetes ir pieejamas “Dinamo Rīga” mājas lapā www.dinamoriga.lv, sadaļā “Biļetes”.

Pirkt biļetes