Ceturtdiena, 5. decembris, 2019

Atcelts. Enrike Iglesias “All the hits Live”

Atcelts. Enrike Iglesias “All the hits Live”
Ieeja no: 18:00
Sākums: 20:00
Beigas: 22:45

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Informējam, ka pasākums Enrique Iglesias – All the Hits Live, kas bija paredzēts šī gada 5.decembrī Arēnā Rīga, tiek atcelts!
Cienījamie biļešu īpašnieki, sakarā ar organizatora ART BG – MENAGEMENT EOOD un mākslinieka pārstāvniecību Creative Artists Agency, LLC savstarpēji noslēgtā līguma nosacījumu neievērošanu, mākslinieka pārstāvji ir spiesti atcelt plānotos pasākumus Arēnā Zagreb, Zagreba, Horvātija – 2019. gada 1. decembrī; Minskas arēnā, Minska, Baltkrievija – 2019. gada 3. decembrī un Arēnā Rīga, Rīga, Latvija – 2019. gada 5. decembrī.
Kā teikts Creative Artists Agency, LLC oficiālajā paziņojumā biļešu izplatītājiem:
“Ar nožēlu paziņojam, ka rūpīgi apsverot un izskatot visas alternatīvas, esam spiesti atcelt gaidāmos šovus Zagrebā, Rīgā un Minskā.
Koncerttūres organizators, producents un pasākuma organizators ArtBG nav izpildījis savas līgumsaistības par šo trīs pasākumu norises vietu un producēšanas nosacījumiem. Tā rezultātā diemžēl kļūst neiespējama šova norise, tādā apmērā kā to ir pelnījuši mūsu fani. Mūsu fanu un personāla drošība ir īpaši svarīga, un mēs to nevaram garantēt visiem, ja organizators nepilda savas saistības. Tas tomēr ir pārāk liels risks.
Mūsu fani mums ir svarīgi un mums ir nepatīkami šo izziņot. Mēs ceram tuvākajā laikā atrast jaunus datumus. Kopā ar biļešu tirgotājiem un norises vietu organizatoriem mēs centīsimies atbildīgo pusi ArtBG saukt pie atbildības par veiktajām darbībām.
Ar cieņu,
EI komanda”
Lai noskaidrotu visus notikušā apstākļus, SIA “BIĻEŠU SERVISS” ir vērsies Valsts policijā, ar lūgumu juridiski izvērtēt šo situāciju un iespējamu krāpšanas faktu no ArtBG puses. Līdz brīdim, kamēr netiks saņemta atbilde no Valsts policijas par turpmāko procesu, naudas atgriešana par SIA “BIĻEŠU SERVISS” tirdzniecības tīklā iegādātajām biļetēm netiks veikta.
Informācija par biļešu atgriešanas kārtību tiks publicēta www.bilesuserviss.lv, kā arī izsūtīta visiem biļešu īpašniekiem, kuri biļetes iegādājušies, reģistrējot savu e-pasta adresi uzreiz pēc Valsts policijas atbildes saņemšanas.

SIA “BIĻEŠU SERVISS” un mākslinieka pārstāvis atvainojas par sagādātajām neērtībām!