Ceturtdiena, 5. decembris, 2019

Enrike Iglesias “All the hits Live”

Enrike Iglesias “All the hits Live”
Ieeja no: 18:00
Sākums: 20:00
Beigas: 22:45

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Decembrī Rīgā ar koncerttūri “All the hits Live” uzstāsies Enrike Iglesias

Šā gada 5. decembrī “Arēna Rīga” koncertu sniegs latino popmūzikas ikona – slavenais spāņu dziedātājs Enrike Iglesias (Enrique Igleasias). Mūziķis Latvijā ieradīsies “All the hits Live” pasaules koncerttūres ietvaros un izpildīs savus slavenākos hitus, ziņo koncertaģentūra “ART BG”. Biļešu iepriekšpārdošana sāksies 13. februārī plkst. 10.00.

Latino zvaigzne būs atpakaļ Rīgā ar iespaidīgu šovu “Arēna Rīga”, liekot cilvēku sirdīm pukstēt straujāk. Enrike Igleasias izpildīs tādus populārus un klausītājiem iemīļotus hitus kā Bailamos, Rythm Divine, Be With You, Duele El Corazon, Subeme La Radio, El Baño, Move To Miamivai, I Do Not Dance (Without You), kas guvuši popularitāti visā pasaulē.

Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, mākslinieks uzstāsies ar iespaidīgu šovu. Šova laikā būs vērojami dažādi specefekti, piemēram, LED gaismu siena 500 m2, kas nozīmē divreiz vairāk gaismas, pirotehnikas efektu, padarot koncertu patiesi iespaidīgu un neaizmirstamu.

Šī ir jau trešā reize, kad mākslinieks uzstāsies Latvijā. Enrike Iglesias ir mūzikas ikona, kas ierindojies starp ietekmīgākajiem mūsdienu popmūzikas izpildītājiem. Mūziķis ir ieguvis divas “Grammy” balvas, kā arī daudzus citus prestižus apbalvojumus, tai skaitā “Billboard” un “World Music Awards”. Viņš ir kļuvis par 21.gadsimta mūsdienu popmūzikas vēstnesi.

Mūziķis šīs koncerttūres ietvaros jau uzstājies Prāgā, Budapeštā, Ļubļanā, Oslo, Atēnās, Kopenhāgenā un Lisabonā. Aizvadītajā mēnesī tika pārdotas 75 000 biļetes uz mākslinieka koncertu Kijevā.

Bildes medijiem pieejamas šeit: https://failiem.lv/u/vtxcg87z
Vairāk par koncerttūri lasīt šeit: https://www.enriqueiglesias.com

Papildu informācija:
koncertaģentūra “ART BG”
office@artbg.com

Pirkt biļetes