Svētdiena, 4. oktobris, 2020

HK RĪGA : JHK DINAMO Maskava

HK RĪGA : JHK DINAMO Maskava
Ieeja no: 12:30
Sākums: 13:00
Beigas: 15:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Uzsākta biļešu pārdošana uz HK RĪGA mājas spēlēm pret Maskavas apgabala MHK “Atlant” un Maskavas MHK “Dinamo”. Spēles norisināsies Arēnā Rīga.

Spēles pret JHK “Atlant” (Maskavas apg.) norisināsies 29. un 30. septembrīArēnā Rīga plkst. 18:30 (arēnas durvis tiks atvērtas 18.00), bet pret JHK “Dinamo” (Maskava) 3. un 4. oktobrī Arēnā Rīga plkst. 13.00 (arēnas durvis tiks atvērtas 12.30).

Biļešu cenas būs 4,- EUR*. Esot spēkā ierobežojumiem, netiks piedāvātas atlaides sociālajām grupām, kā arī netiks nodrošināta bezmaksas ieeja pirmsskolas vecuma bērniem. Papildus biļešu cenai tiks piemērota arī interneta veikala apkalpošanas maksa atkarībā no izvēlētā biļešu saņemšanas veida un SIA “Arēna Rīga” servisa maksa 1.20 Eur apmērā.

Biļešu iegāde iespējama tikai internetā!

Pie ieiešanas Arēnā Rīga tiks mērīta katra apmeklētāja ķermeņa temperatūra. Apmeklētajam ar paaugstinātu temperatūru, ieeja Arēnā Rīga tiks liegta!

jas spēļu apmeklētājiem jāņem vērā sekojošais:

1.      Pasākuma vietā nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija, vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes;
2.      Vietās, kur tas ir iespējams, jāievēro divu metru distance;
3.      Jāievēro higiēnas prasības;
4.      Atbilstoši iespējām,  jāizmanto bezskaidras naudas maksājumi;
5.      Rekomendējam lietot deguna un sejas aizsegus.

Personām vecumā virs 65 gadiem, personām ar hroniskām slimībām (hroniskas elpošanas ceļu slimības, cukura diabēts, sirds asinsvadu sistēmas slimības, garīga rakstura traucējumi), kā arī personām ar imūndeficītu obligāti jālieto deguna un mutes aizsegi.

Nākamo mājas spēļu biļešu pārdošana tiks uzsākta, izziņojot katru spēli atsevišķi.

Pirkt biļetes