Sestdiena, 22. aprīlis, 2023

Japfest Riga

Japfest Riga
Sākums: 11:00
Beigas: 16:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Sestdien pie Arēnas Rīga sezonu atklās japāņu auto fani no visas Baltijas

Jau sestdien, 22. aprīlī, pie Arēnas Rīga notiks jdm.lv organizētais japāņu automašīnu un motociklu īpašnieku pavasara sesijas saiets “Japfest Riga”. Pasākumā piedalīsies vairāk nekā 200 japāņu auto īpašnieku, radot iespēju plašākai publikai apskatīt gan amatieru, gan profesionāļu būvētus auto projektus.

“Japfest Riga” laikā būs iespējams apskatīt retus japāņu auto, kurus ikdienā uz ielas sastapt gandrīz nav iespējams, piemēram, ieradīsies Baltijā vienīgais no Japānas importētais Nissan Cima, kā arī Datsun 280z, auto pasaulē zināms arī kā Fairlady Z. Tāpat arī tādi japāņu auto klasikas auto kā Nissan Skyline un Silvia, Toyota Supra un Chaser, Lexus LS400, Honda S2000 un citas.

Skatītājiem būs iespēja aplūkot japāņu auto projektus, sākot ar sakoptiem, atjaunotiem standarta auto, beidzot ar auto jaudu trīskāršotiem uzlabojumiem un pārbūvi izmantošanai amatieru un profesionālās auto sacensībās.

Jdm.lv ir sociāls autoentuziastu projekts ar vīziju popularizēt japāņu automašīnas, japāņu kultūru, japāņu auto tūninga stilus, auto un moto sportu Latvijā. Mēs apvienojam līdzīgi domājošos cilvēkus.

“Japfest Riga” aicināti pieteikties koptu japāņu auto un motociklu īpašnieki, pasākums plānots no plkst. 11:00-15:00, dalībniekiem iebraukšana no 10:00. Pasākuma dienā plānotas dažādas aktivitātes ar atbalstītāju balvām, tai skaitā automašīnu limbo, jeb zemākās automašīnas sacensības, kā arī dalībnieku un skatītāju balsojums par skaistāko auto. Reģistrācija pasākumam jdm.lv. Atbalsta: Arēna Rīga, Inchcape Mazda, APE motors, Meat Chef, Rolling Coffee, Kidstopcars, Volkovmedia, Designs.media, @pastasticitiem.

Pirkt biļetes