Svētdiena, 24. novembris, 2019

KOK WORLD GP 2019

KOK WORLD GP 2019
Ieeja no: 17:00
Sākums: 18:00
Beigas: 22:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Ieeja no: 17:00
Sākums: 18:00
Beigas: 22:00

“KOK WORLD GP 2019 IN RIGA. Welterweight Tournament” – titula cīņa populārakajā svara kategorijā līdz 85 kg.

Turnīrā, kas norisināsies 2019.gada 26. Novembrī Sporta un izklaides kompleksā „Arēna Rīga”, Latvijas sportistam Jurijam Orlovam būs iespēja pretendēt uz pasaules čempiona titulu KOK versijā līdz 85kg – cīņā pret Somijas super zvaigzni Danielu Forsbergu, kas šī gada maijā piecu raundu cīņā Helsinkos uzvarēja Raimondu Aukštikalni. Savukārt, Jurijs Orlovs uzvarēja sportistu no Nīderlandes Maiku Sprangu (Mike Sprangh), kļūstot par KOK Eiropas čempionu. Tā cīņa radījusi viņam iespēju piedalīties pasaules čempiona titula izcīņā. Tātad, skatītājus gaida aizraujošā divkauja populārakajā svara kategorijā – ar Latvijas sportista dalību.
Turklāt, super cīņās piedalīsies spēcīgākie latviešu sportisti: Raimonds Aukštikalnis, Jānis Freimanis, Aleksejs Marižihins u.c. Viņi tiksies ar pretiniekiem no Anglijas, Vācijas, Nīderlandes, Spānijas, Lietuvas un Polijas.
Saskaņā ar Eiropas TV reitingiem KOK turnīrs ir atzīts par iespaidīgāko un interesantāko projektu Eiropā.
Turnīrs “KOK” jeb “King of Kings”, ir plaši pazīstams cīņas mākslu cienītāju vidū, jo tajā piedalās sportisti no dažādiem cīņas mākslas veidiem. Dinamisko kustību un aizraujošo cīņas veidu salikuma dēļ šīs cīņas ir īpaši izklaidējošas un baudāmas skatītājiem. KOK noteikumi nodrošina asām izjūtām un emocijām bagātas cīņas, paredz izvairīties no neizšķirta rezultāta: pēdējam raundam ir jābūt izšķirošam un jānosaka uzvarētājs.

Brenda „KOK” (King of Kings) dibinātājs ir starptautiskā Busido federācija (IBF). KOK cīņu pamata elementi ir roku un kāju sitieni. 2014.gadā KOK ir kļuvis par vadošo cīņas mākslu projektu Eiropā. IBF parakstīja līgumus ar TV kanāliem „Eurosport”, „Fight BOX” un „Fighting Network”. Tādējādi, sacensības tiek pārraidītas 120 valstīs 40 valodās, sasniedzot vairāk nekā 133 miljonus skatītāju.

Vairāk informācijas – turnīra oficiālajās mājaslapās: www.kokfights.lv un www.kokfights.com .
Biļetes pārdošanā visās Bilesuserviss.lv kasēs.

Pirkt biļetes