Sestdiena, 21. augusts, 2021

Pārbaudes spēle hokejā: LATVIJA – NORVĒĢIJA

Pārbaudes spēle hokejā: LATVIJA – NORVĒĢIJA
15:30 durvis
17:00 LATVIJA - NORVĒĢIJA

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

No 9. augusta interneta vietnē “www.passportix.eu” tiek sākta biļešu tirdzniecība uz Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēlēm ar Norvēģijas komandu.

Mūsu valstsvienībai 20. un 21. augusta cīņas pret Norvēģijas izlasi būs vienīgās un pēdējās pārbaudes spēles pirms Olimpiskā kvalifikācijas turnīra Rīgā, kas “Arēna Rīga” startēs no 26. līdz 29.augustam.

Vienas biļetes cena uz pārbaudes spēlēm ar Norvēģijas komandu būs 10 eiro. Uzrādot attiecīgo apliecību, skolēni, studenti, pensionāri, invalīdi varēs iegādāties biļetes ar atlaidi – 5 eiro.

Pārbaudes spēles Latvija – Norvēģija varēs apmeklēt personas, kuras ir vakcinētas pret Covid-19 vai pārslimojušas minēto infekciju. Pie ieejas visiem apmeklētājiem no 12 gadu vecuma būs jāuzrāda drošības līmenim atbilstošs Covid-19 sertifikāts, kā arī personu apliecinošs dokuments un ieejas biļete. Par 12 gadiem jaunākiem bērniem ieeja būs atļauta, ja Covid-19 sertifikāts apliecina minētās infekcijas pārslimošanas faktu.

Sacensību rīkotājam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm (drudzis, klepus, elpas trūkums) liegt ieeju sacensību arēnā.

20.augusta spēle Latvija – Norvēģija sāksies plkst.19:30, bet dienu vēlāk abas komandas spēkosies plkst.17:00.

Par ceļazīmi uz Pekinas Olimpiskajām spēlēm E apakšgrupā Latvija tiksies ar Franciju, Itāliju un Ungāriju.

Latvijas komanda turnīru sāks 26. augustā ar cīņu pret Itāliju. Dienu vēlāk mūsu hokejistiem paredzēts mačs pret Ungāriju, bet 29. augustā Latvija turnīru noslēgs duelī pret Franciju.

Iespēju spēlēt 2022. gada Ziemas Olimpiskajās spēlēs iegūs komanda, kas izcīnīs pirmo vietu E grupā.

Paralēli Olimpiskajam kvalifikācijas turnīram Rīgā vēl astoņas valstsvienības sadalīs divas ceļazīmes uz Pekinas Olimpiādi. D grupā Bratislavā tiksies slovāki, baltkrievi, austrieši un poļi. Savukārt Oslo bez mājiniekiem norvēģiem piedalīsies arī dāņi, dienvidkorejieši un slovēņi. Startu Olimpiskajās spēlēs izcīnīs tikai grupu uzvarētāji.

Latvijas izlase līdz šim piedalījusies četrās ziemas Olimpiskajās spēlēs pēc kārtas – 2002. gadā Soltleiksitijā, 2006. gadā Turīnā, 2010. gadā Vankūverā un 2014. gadā Sočos, bet uz 2018. gada Phjončhanas Olimpiādi ceļazīme netika izcīnīta.

Pirkt biļetes