Piektdiena, 19. augusts, 2022

Latvija – Igaunija. Pārbaudes spēle

Latvija – Igaunija. Pārbaudes spēle
Ieeja no: 17:30
Sākums: 19:00
Beigas: 21:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Latvija – Igaunija. Pārbaudes spēle
Piektdien, 2022. gada 19. augustā, plkst. 19:00 “Arēna Rīga”
Ieeja no 17:30
Latvijas un Igaunijas vīriešu basketbola valstsvienības gatavojas 2023. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra otrā posma spēlēm.
Vienīgajā pārbaudes spēlē Latvijas valstsvienības ierindā ziemas un jūnija cīņu līderiem – brāļiem Bertāniem, Rihardam Lomažam, Andrejam Gražulim un citiem, paredzams, pēc piecu gadu pārtraukuma pievienosies Kristaps Porziņģis. 40 spēles minūtēs tiks slīpētas sadarbības un uzlādētas emociju baterijas, lai godam sagatavotos oficiālajām cīņām ar Turcijas un Lielbritānijas komandām.
Igaunijas izlase jau kopš augusta sākuma gatavosies diviem nopietniem izaicinājumiem – Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas spēlēm ar Slovēnijas un Somijas komandām, kā arī Eiropas čempionāta finālturnīram. Ierindā būs visi jaunās paaudzes līderi – Spānijā spēlējošie Sandress Raieste un Kristians Kullamē, Itālijas klubu pārstāvji Sīms Sanderss Vene un Kaspars Treiers, kā arī Igaunijas klubu zvaigznes.
FIBA vīriešu rangu tabulā Latvija ieņem 26. vietu, Igaunija – 48. vietu, bet pārsvars jāpierāda laukumā,
Latvijas un Igaunijas vīriešu valstsvienības 1924. gada 26. aprīlī aizvadīja pirmo zināmo starpvalstu spēli Eiropā un kopš tā laika tikšanās bijušas regulāras. Kopš 1992. gada 28 spēlēs pārsvars bijis latviešiem (17-11), tai skaitā 2015. gada Eiropas čempionātā Rīgā (75:64).
Palīdzēsim Latvijas valstsvienībai sagatavoties cīņām par iepriekš nesasniegtu mērķi – Pasaules kausa izcīņas finālturnīru.
Mūsu zeme – Latvija!
Bērni līdz 6 gadiem (ieskaitot), neaizņemot vietu, spēli vecāku pavadībā var apmeklēt, nepērkot atsevišķu biļeti.
Biļetes http://basket.lv/pirkt-biletes/baltijas-derbijs-latvija-igaunija-198

Pirkt biļetes