Svētdiena, 13. novembris, 2022

Latvija – Lielbritānija. FIBA 2023 Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrs

Latvija – Lielbritānija. FIBA 2023 Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrs
Ieeja no: 16:30
Sākums: 18:00
Beigas: 20:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Publiskā biļešu tirdzniecība tiks uzsākta otrdien, 13.09. 10:00.

Latvija – Lielbritānija. FIBA 2023 Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrs
Svētdien, 13. novembrī plkst. 18:00. Ieeja no 16:30
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība lieliski veikusi divas trešdaļas ceļa uz 2023. gada FIBA Pasaules kausa izcīņas finālturnīru, pēc sešām spēļu kārtām ar piecām uzvarām grupas tabulā ieņemot pirmo vietu – priekšā Grieķijas (4-2), Beļģijas (3-3), Serbijas (3-3), Turcijas (2-4) un Lielbritānijas (1-5) komandām. Bet – labi sāktais jāturpina tādā pašā līmenī, jo biļete uz finālturnīru vēl nav rokā.
To būs iespējams nodrošināt jau nākamajā divu spēļu ciklā novembrī, kad Latvijas komanda vispirms dosies uz izbraukuma spēli ar Grieķijas izlasi, bet svētdien, 13. novembrī, “Arēnā Rīga” uzņems Lielbritānijas izlasi.
Jau februārī, jūnijā un augustā pārliecinājāmies gan par to, cik augstu emociju vilni tribīnēs saceļ mūsu komandas pašatdeve, meistarība un saliedētība, gan par to, cik ļoti šīs emocijas palīdz spēlētājiem laukumā atrast jaunus spēkus brīžos, kad cīņas sižets pavēršas latviešiem nepatīkamā gultnē.
Tāpēc būsim kopā arī spēlē ar Lielbritānijas komandu, kas augustā savā laukumā sagādāja latviešiem nopietnas problēmas. Viegli nebūs arī Rīgā, kur nevarēs palīdzēt Kristaps Porziņģis un Dāvis Bertāns, bet ierindā varēs būt Rihards Lomažs un Rodions Kurucs, Dairis Bertāns un Jānis Strēlnieks, Andrejs Gražulis un Klāvs Čavars, kā arī citi iepriekšējo spēļu varoņi. Uzvarai jābūt mūsu!
Gadījumā, ja pasākumu apmeklēšanu ietekmēs epidemioloģiskās drošības pasākumi, klientam tiks atmaksāta nominālvērtības summa par iegādātajām biļetēm atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likumam.
Tiekamies “Arēnā Rīga” 13. novembrī!
Mūsu zeme – Latvija!

Pirkt biļetes