Pirmdiena, 14. novembris, 2022

Latvija – Lielbritānija. FIBA 2023 Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrs

Latvija – Lielbritānija. FIBA 2023 Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrs
Ieeja no: 18:00
Sākums: 19:30
Beigas: 21:30

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

FIBA pārcēlusi Latvijas – Lielbritānijas spēli uz 14.novembri, iegādātās biļetes derīgas

Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) izpildkomiteja pieņēmusi lēmumu 2023. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra Eiropas zonas I un J grupu spēles no 10. un 13. novembra pārcelt attiecīgi uz 11. un 14. novembri.
Lēmums skar arī Latvijas valstsvienību un tās atbalstītājus, jo biļetes uz iepriekš FIBA apstiprinātajā kalendārā svētdien, 13. novembrī plkst.18 paredzēto spēli Latvija – Lielbritānija jau izpārdotas. Saskaņā ar jauno kalendāru, spēle Grieķija – Latvija notiks piektdien, 11. novembrī (paredzams, ka Heraklionā), bet spēle Latvija – Lielbritānija notiks pirmdien, 14. novembrī, plkst.19:30 “Arēnā Rīga”.
Pamatojot FIBA izpildkomitejas lēmumu, FIBA izpilddirektors Eiropā Kamils Novāks oficiālā vēstulē norāda, ka daudzas nacionālās federācijas veic pārrunas ar Eirolīgas klubiem un rosinājušas Eirolīgu pārcelt 10 un 11. novembrī paredzētās spēles par dienu agrāk, lai spēlētāji var pievienoties valstsvienībām. Eirolīga uz šo lūgumu pagaidām nav reaģējusi, tomēr FIBA jau veikusi izmaiņas savā apstiprinātajā kalendārā, tās nesaskaņojot ar nacionālajām federācijām.
LBS ģenerālsekretārs Kaspars Cipruss:
“Apstiprināta sacensību kalendāra pēkšņa mainīšana, neņemot vērā daudzu iesaistīto nacionālo federāciju iebildumus neatbilst labas pārvaldības principiem, uz ko kopā ar kolēģiem no citām iesaistītajām federācijām vērsām FIBA vadītāju uzmanību. Diemžēl lēmums atstāts spēkā: spēle Latvija – Lielbritānija notiks 14. novembrī plkst.19:30.
FIBA vietā atvainojos par sagādātajām neērtībām visiem līdzjutējiem, kuri iegādājušies biļetes. LBS un valstsvienības vārdā ceru visus tomēr redzēt “Arēna Rīga” tribīnēs, jo biļetes, protams, būs derīgas arī 14. novembrī.”
Ja tomēr nevarat apmeklēt spēli 14. novembrī, biļetes var atdot un to nominālvērtību atgūt, līdz 31. oktobrim plkst.23:59 sūtot biļetes uz e-pastu info@bezrindas.lv. Biļešu nominālvērtība tiks pārskaitīta līdz 7.novembrim uz kontu no kura veikta samaksa vai maksāšanas veidu, kādā biļetes tika iegādāta (process ir neatgriezenisks – nosūtīto e-pastu atsaukt nevarēs).
2023. gada FIBA Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra I grupā pēc sešām spēļu kārtām Latvijas valstsvienība ar piecām uzvarām grupas tabulā ieņem pirmo vietu – priekšā Grieķijas (4-2), Beļģijas (3-3), Serbijas (3-3), Turcijas (2-4) un Lielbritānijas (1-5) komandām.
Novembra spēļu ciklā Latvijas komanda spēlēs izbraukumā Grieķijā, kā arī savā laukumā ar Lielbritāniju. Kvalifikācijas turnīra pēdējā spēļu ciklā 2023. gada februāra beigās gaida izbraukums uz Turciju un spēle savā laukumā ar Grieķiju.
Finālturnīram kvalificēsies pirmo trīs vietu ieguvēji.

Latvija – Lielbritānija. FIBA 2023 Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrs

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība lieliski veikusi divas trešdaļas ceļa uz 2023. gada FIBA Pasaules kausa izcīņas finālturnīru, pēc sešām spēļu kārtām ar piecām uzvarām grupas tabulā ieņemot pirmo vietu – priekšā Grieķijas (4-2), Beļģijas (3-3), Serbijas (3-3), Turcijas (2-4) un Lielbritānijas (1-5) komandām. Bet – labi sāktais jāturpina tādā pašā līmenī, jo biļete uz finālturnīru vēl nav rokā.
To būs iespējams nodrošināt jau nākamajā divu spēļu ciklā novembrī, kad Latvijas komanda vispirms dosies uz izbraukuma spēli ar Grieķijas izlasi, bet svētdien, 14. novembrī, “Arēnā Rīga” uzņems Lielbritānijas izlasi.
Jau februārī, jūnijā un augustā pārliecinājāmies gan par to, cik augstu emociju vilni tribīnēs saceļ mūsu komandas pašatdeve, meistarība un saliedētība, gan par to, cik ļoti šīs emocijas palīdz spēlētājiem laukumā atrast jaunus spēkus brīžos, kad cīņas sižets pavēršas latviešiem nepatīkamā gultnē.
Tāpēc būsim kopā arī spēlē ar Lielbritānijas komandu, kas augustā savā laukumā sagādāja latviešiem nopietnas problēmas. Viegli nebūs arī Rīgā, kur nevarēs palīdzēt Kristaps Porziņģis un Dāvis Bertāns, bet ierindā varēs būt Rihards Lomažs un Rodions Kurucs, Dairis Bertāns un Jānis Strēlnieks, Andrejs Gražulis un Klāvs Čavars, kā arī citi iepriekšējo spēļu varoņi. Uzvarai jābūt mūsu!
Gadījumā, ja pasākumu apmeklēšanu ietekmēs epidemioloģiskās drošības pasākumi, klientam tiks atmaksāta nominālvērtības summa par iegādātajām biļetēm atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likumam.
Tiekamies “Arēnā Rīga” 14. novembrī!

Mūsu zeme – Latvija!

Pirkt biļetes