Trešdiena, 6. marts, 2019

Ledus balets „Apburtā princese”

Ledus balets „Apburtā princese”
Ieeja no: 18:00
Sākums: 19:00
Beigas: 21:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Sanktpēterburgas Valsts ledus balets (bijušais Ļeņingradas Valsts ledus balets), ko 1967. gadā dibinājis izcilais krievu horeogrāfs Konstantīns Bojarskis, ir krievu klasiskā baleta Sanktpēterburgas skolas tradīciju turpinātājs.
Tas ir pasaulē vienīgais klasiskais ledus balets, kurā apvienotas krievu klasiskā baleta skolas un daiļslidošanas tradīcijas un tas ir pielīdzināms slavenajām Maskavas Lielā teātra un Sanktpēterburgas Marijas teātra baleta trupām.
Kopš 1980. gada baleta vadītājs ir tā galvenais baletmeistars, Krievijas nopelniem bagātais mākslinieks, pasaulslavenā Marijas teātra bijušais solists Konstantīns Rassadins.
Trupā ir ap 20 slidotāju, kam piešķirts Krievijas Sporta meistara goda nosaukums par gūtajām uzvarām Viskrievijas un starptautiskajās daiļslidošanas sacensībās.
Skatītāju ievērībai tiks piedāvāts slavenais P. Čaikovska balets „Apburtā princese”.
Pēdējo piecpadsmit gadu laikā šī izrāde ir guvusi atzinību uz labākajām ASV, Kanādas, Nīderlandes, Vācijas, Ķīnas, Dienvidkorejas, Taivānas, Grieķijas, Portugāles, Spānijas, Īrijas un daudzu citu valstu skatuvēm. Neskaitāmu valstu skatītāji alkst ieraudzīt pasaulslaveno trupu.
Brīnumskaista mūzika, izcila horeogrāfija un daiļslidošana, pasakaini apburoša noskaņa un baleta galvenā ideja – uzticības un mīlestības pārbaudījums, no kura atkarīga izrādes varoņu dzīve un laime – tas viss ir ļāvis ledus baletam kļūt par vispāratzītu pasaules mākslas meistardarbu uz daudziem gadu desmitiem.
Tā ir izrāde visai ģimenei, nav bijis vēl neviena cilvēka, kam tā nebūtu patikusi.
Jums ir apbrīnojama iespēja pieskarties šai dižajai mākslai un gūt neaizmirstamas emocijas uz ilgu laiku.

Pirkt biļetes