Pirmdiena, 4. novembris, 2019

Lord of the Dance

Lord of the Dance
Ieeja no: 18:15
Sākums: 19:30
Beigas: 21:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Pasaulslavenais Maikla Fletlija deju šovs “Lord of the Dance” atgriežas Latvijā ar programmu “Bīstamās spēles” (“Dangerous Games”). Pēc pirmizrādes, kas ar pārsteidzošiem panākumiem notika Londonā, šovs iekarojis tūkstošiem skatītāju siržu visā pasaulē. Latvijas skatītāji varēs baudīt “Lord of the Dance” šovu 4.novembrī “Arēnā Rīga”.

Iespaidīgajā priekšnesumā ir apvienotas visas labākās “Lord of the Dance” tradīcijas, neatkārtojamā horeogrāfija, iespaidīga mūzika, krāšņi kostīmi un novatoriskās tehnoloģijas. “Bīstamajās spēlēs” ir izmantota Holo-Gauze tehnoloģija – hologrāfiskās projekcijas uz ekrāniem.
Šovā piedalīsies 40 vistalantīgākie īru dejotāji, tajā skaitā: Džeimss Kīgans (James Keegan) un Metjū Smits (Mathew Smith). Tradicionālo stāstu par labā un ļaunā cīņu viņi izdejos, skanot mūzikai, ko īpaši šim iestudējumam sacerējis komponists Džerards Fahī (Gerard Fahy). «Esmu sajūsmā par šovā iesaistīto dejotāju neticamajām spējām un talantu,» teic Maikls Fletlijs.

“Lord of the Dance” šova veidotājs Maikls Fletlijs ir pasaulslavenais horeogrāfs, atzītais “dejas karalis” un “Ginesa rekordu grāmatas” rekorda īpašnieks, ka visātrākais stepa dejotājs pasaulē. Viņa māksla uz visiem laikiem mainījusi dejas, un īpaši īru dejas pasauli. M.Fletija šovi jau vairāk nekā divas desmitgades dāvina neaizmirstamās emocijas skatītājiem visā pasaulē.

Pirkt biļetes