Sestdiena, 16. februāris, 2019

Mazais Princis. Atvadu koncerts.

Mazais Princis. Atvadu koncerts.
Ieeja no: 19:00
Sākums: 20:00
Beigas: 21:30

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Grupa “MAZAIS PRINCIS” izsludina pēdējo koncertu ARĒNĀ RĪGA

Esot savas radošās darbības zenītā, leģendārā grupa “MAZAIS PRINCIS” izsludina savu atvadu koncertu 16. februārī, protams, nekur citur kā “ARĒNĀ RĪGA” (gaitenī).

“Aiz cieņas pret klausītājiem, savas dziesmas mēs neizpildām. Pagājušais gads grupai nesis negaidītus pavērsienus un atbildību – gan “Postivus” festivālā, gan TV tiešraidēs, gan privātos koncertos. Lai gan gaismu gaismā neizslēgsi – sapratām, lai noturētu grupas augstos mīlestības kvalitātes standartus, ir laiks aiziet no nežēlīgā šovbiznesa, kamēr nav par vēlu. Tādēļ, lai 2019. gads ieiet vēsturē kā MAZĀ PRINČA gulbja dziesmas gads…tās būs atvadas…pateicības vārdi par kopā noieto ceļu…Mīlestības injekcija, kādu jūs līdz šim vēl nebūsiet piedzīvojuši! Aicinām ikvienu kaisles alkstošo uz PĒDĒJO MĪLESTĪBAS RETRĪTU ar dziesmām un, galvenais, īpašajiem viesiem, kas jums patiesi neliks vilties,” pārliecināti ir grupas dalībnieki.

16. februāra vakarā ARĒNĀ RĪGA čakras tiks atvērtas un bārs tāpat! Kā parasti – lidos ziedi, krūšturi un karstasinīgas mīlas bultas, jo šis mākslas terapijas seanss norisināsies starp Valentīndienu un Sieviešu dienu, līdz ar ko svarīgākās mīlestības svētku dienas tiks apvienotas vienā – 16. februārī MAZĀ PRINČA MĪLESTĪBAS SVĒTKOS!
Ieeja no plkst.19:00 Bilešu cenas sākot no 10 EUR, līdz 20 EUR pasākuma dienā.
Dziednieciskās performances laikā darbosies kafejnīca un būs iespējams iegādāties grupas suvenīrus.

Organizē: fonds MAZAIS PRINCIS. Pilnīgi visi pasākumā iegūtie līdzekļi tiks izmantoti.
Biļešu tirdzniecība: EKASE.LV, T/C SPICE informācijas centrā un mūzikas veikalā “RANDOMS”.

Kontaktinformācija: princis.mazais@gmail.com, +371 29344959 fonds MAZAIS PRINCIS

Pirkt biļetes