Sestdiena, 26. marts, 2022

Monatik

Monatik
Ieeja no: 17:45
Sākums: 19:00
Beigas: 21:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Š.g. 26. martā pasākums nenotiks. Informācija sekos.

Pašreizējās politiskās situācijas dēļ pasākums plānotajā datumā nenotiks.
Pasākuma organizators lūdz būt saprotošiem un gaidīt jaunu informāciju.
Aktuālie paziņojumi biļešu pircējiem tiks nosūtīti uz pirkuma laikā reģistrēto e-pasta adresi.
Visi ar biļešu īpašniekiem saistītie jautājumi tiks atrisināti pēc informācijas precizēšanas.

 

 

 

Ilgus divus gads esam šo gaidījuši un ticam, ka vairs nekas netraucēs mums satikties! Populārais mūziķis un visdejojamāko hitu autors MONATIK izsludina pavasara lielkoncertu. 2022. gada 26.martā viņš uzstāsies “Arēnā Rīgā” ar programmu “Made With Love And Rhythm”!

MONATIKA uzstāšanās ir vairāk kā vienkārši koncerti. Tā ir īsta tikai viņam raksturīga mūzikas un dejas terapija! Mākslinieka galvenā iezīme ir ne tikai ugunīgie ritmi un drosmīgie muzikālie eksperimenti, bet arī ticības sapnim un labestības filozofija, ko viņš atspoguļo savās dziesmās un dzejā.

MONATIK ir pirmais pop mākslinieks, kas iekarojis NSK “Olimpiyskiy” Kijevā, MONATIK Corporation dibinātājs, komponists, iemīļotāko hitu autors un skaņu producents, jaunās paaudzes mūzikla “RITMS” producents, Ukrainas Goda mākslinieks, projekta “Голос. Діти” mentors – uzvarētājs, projekta “Голос країни 10” treneris, vairākkārtējs uzvarētājs nominācijās “Labākais izpildītājs”, “Gada hits”, “Labākais video” un citu prestižo mūzikas balvu ieguvējs Ukrainā, NVS un Baltijas valstis.

MONATIKA stadiona šovu “LOVE IT Rhythm” apmeklēja vairāk nekā 60 tūkstoši cilvēku, un tas kļuva par nozīmīgāku notikumu Ukrainas mūzikas industrijā pēdējā desmitgadē. Jāatzīmē, ka iepriekšējā koncertprogramma “D vitamīns”, kas tika prezentēta 2017. gada oktobrī, tika atzīta par “Labāko koncertšovu” pēc profesionālās mūzikas prēmijas YUNA versijas, kā arī ieguva “Teletriumfs” balvu.

Pēc stadiona šova, lielās pasaules turnejas un mākslinieka trešā solo albuma pārsteidzošiem panākumiem mūzikas kritiķi atzina MONATIKU par Ukrainas skatuves “pop karali”. Tas nav pārsteidzoši, jo viņa hiti “Каждый раз”, “Love it ритм”, “То, от чего без ума”, “Vitamin D”, “Кружит”, “Мокрая” neatstāj vadošās pozīcijas mūzikas topos Ukrainā, Eiropā un NVS valstis. Dubultplatīna albums “Love it Rhythm” tika nosaukts par “Labāko albumu” pēc profesionālās mūzikas prēmijas YUNA versija un jau no pirmās dienas ir bijis radio topos.