Piektdiena, 28. aprīlis, 2023

Pārbaudes spēle hokejā: LATVIJA – ŠVEICE

Pārbaudes spēle hokejā: LATVIJA – ŠVEICE
Ieeja no: 18:00
Sākums: 19:30
Beigas: 22:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

SĀKUSIES BIĻEŠU TIRDZNIECĪBA UZ VIENĪGAJĀM LATVIJAS PĀRBAUDES SPĒLĒM “ARĒNA RĪGA”

No 14. marta tiek sākta biļešu tirdzniecība uz vienīgajām šīs sezonas Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēlēm 28. un 29. aprīlī “Arēnā Rīga” pret Šveices valstsvienību, kurās tiks vākti ziedojumi onkoloģisko pacientu atbalsta biedrībai “Dzīvības koks”.
Biļetes var iegādāties interneta vietnē: https://www.passportix.eu/hokejs#cat=37
Atkarībā no sektora vienas biļetes cena būs 12, 17 un 23 eiro. Bērni un jaunieši vecumā no 7 līdz 17 gadiem, kā ar pensionāri un invalīdi biļetes varēs iegādāties ar 50% atlaidi – 11.50 €, 8.50 € un 6 €.
Ieeja uz spēlēm “Arēna Rīga” ir bez maksas: bērnam līdz 6 gadu vecumam pieaugušā pavadībā (neaizņemot sēdvietu).
No katras pārdotās Latvija – Šveice biļetes 1 eiro tiks ziedots onkoloģisko pacientu atbalsta biedrībai „Dzīvības koks”.
Šo divu pārbaudes spēļu laikā līdzjutējus sagaida lieliski pārsteigumi, negaidīti viesi un balvas no IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2023 organizatoriem. Nāc un atbalsti mūsu puišus pirms galvenā šī pavasara sporta notikuma.
Šveices nacionālā izlase būs Latvijas hokeja valstsvienības pretiniece arī gaidāmajā IIHF Pasaules Čempionātā Hokejā 2023 Rīgā.
Latvijas izlasei šīs būs vienīgās pārbaudes spēles “Arēnā Rīga” pirms gaidāmā Pasaules čempionāta, kurā mūsu komanda cīnīsies ar Kanādu, Čehiju, Slovākiju, Šveici, Norvēģiju, Kazahstānu un Slovēniju.

Pirkt biļetes