Piektdiena, 22. decembris, 2023

Riekstkodis un Tumsas valdnieks

Riekstkodis un Tumsas valdnieks
Ieeja no: 15:30
Sākums: 17:00
Beigas: 18:30

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Ledus šova” Riekstkodis”” pārcelšana.

Sakarā ar sarežģīto ģeopolitisko situāciju un spēkā stājušos Krievijas pilsoņu ieceļošanas aizliegumu Latvijas teritorijā, kura dēļ ledus šova “Riekstkodis” māksliniekiem aizlīgts šķērsot Latvijas robežu, jo māksliniekiem ir Krievijas pilsonība. Plānotais ledus šovs 25.12.2022 Arēnā Rīga tiks pārcelts uz nākamo gadu 22.12.23. Mēs kā organizatori un paši mākslinieki ļoti ceram uz straujām pārmaiņām un ieceļošanas aizlieguma atcelšanu Krievijas māksliniekam Latvijā, lai rīkot šo pasakaino šovu un sagādātu prieku Jums- skatītājiem. Diemžēl naudas atmaksa šī pasākuma pārcelšanas dēļ būs apgrūtināta un šobrīd tā nav nodrošināta 100% apmērā, jo visi maksājumi par šo pasākumu māksliniekiem jau ir nomaksātas.
Mēs lūdzam ieejiet situāciju un organizatora stāvokli , jo pārcelšana nav organizatora vai mākslinieka vaina, taču spēkā stājušās iebraukšanas aizlieguma dēļ .Līdz pēdējam brīdim cerējām saņemt atļauju māksliniekiem iebraukt Latvijas teritorijā, lai rīkotu kultūras pasākumu.
Ja rodas jautājumi par biļešu nomaiņu uz citiem mūsu pasākumiem vai daļēju atmaksu par iegādātajām biļetēm, lūdzu rakstiet uz organizatora pastu: siaproevent@gmail.com
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, kas radušās ne mūsu vainas dēļ, un vēlreiz lūdzam ieņemt organizatora un mākslinieku pozīciju un neatgriezt iegādātās biļetes.

Mistiska izrāde uz ledus
«RIEKSTKODIS UN TUMSAS VALDNIEKS»

Aizraujošs sižets, satriecošas video dekorācijas, aizraujošs muzikāls pavadījums, aranžējums roka stilā, un augsts aktiermākslas līmenis, ietvers skatītāju burvestības atmosfērā un atstās neizdzēšamus iespaidus!

Mistiskais, fantastiskais ledus izrādes “Riekstkodis un tumsas pavēlnieks” nodoms tiks atklāts caur galvenajiem elementiem: aizraujoša Pētera Čaikovska mūzika modernā aranžējumā, modernākie specefekti, oriģināli, spilgti kostīmi un maskas aktieriem, kā arī video dekorācijas, pateicoties kam, ikviens skatītājs spēs sajust sevi kā daļu notiekošā. Ledus piešķirs izrādei tam piemītošo emocionalitāti, ātrumu, telpu un enerģētiku, pamatā ir spīdoša aktierspēle ledus žanra jomā. Visskaistākā sporta veida un emocionālas aktierspēles kombinācija atstās neizdzēšamu iespaidu katra skatītāja sirdī.

Tradicionāli, visus “Riekstkoža” teātra un ledus priekšnesumus skatītāji ir pieraduši tos uztvert klasiskā veidā, kā burvīgu, jaungada pasaku, kur labais uzveic ļauno. Taču, saskaņā ar dižā autora domu, garadarbā ir dziļa filozofiska doma, šis stāsts ir mistikas pārpilns. Gofmans centās izprast tādus sarežģītus jautājumus, kā cilvēka cīņa ar sevi, iekšējo pārdzīvojumu mokas, personības gribasspēks, tās izprašana, cilvēka un sabiedrības attiecības, morālās un garīgās vērtības, neatkarīgi no ārējā ietvara.

Rekomendējamais vecums: 6+
Ilgums: 60 min., bez antrakta.
Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/pg/ProEventRiga