Piektdiena, 6. decembris, 2019

Stass Mihailovs jubilejas koncertā ”Viss Tev”

Stass Mihailovs jubilejas koncertā ”Viss Tev”
Ieeja no: 18:00
Sākums: 19:30
Beigas: 21:30

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Stass Mihailovs jubilejas koncertā ”Viss Tev”

Mūžīgais romantiķis un miljoniem siržu iekarotājs Stass Mihailovs uzaicina jūs uz savu dzimšanas dienu. Viņam paliek 50. Bet tas nebūt nav kopsavilkuma laiks, tā ir vien īsa pieturvieta ceļā, lai pārdomātu noietos posmus un atvilktu elpu. Un ne vienatnē, bet kopā ar draugiem un visiem tiem, ar kuriem viņu vieno savstarpēja mīlestība.

Populārā mākslinieka jubilejas programma sagādās prieku gan viņa uzticamajiem cienītājiem, gan tiem, kuri atnāks uz viņa koncertu nejauši. Un tieši šie ”nejaušie” klausītāji no jauna atklās sev dziedātāja daiļradi. Viņi ieraudzīs Мihailovu gan parastajā veidolā, gan jaunā ampluā – kā filosofu, sapņotāju, sava ceļa meklētāju. Koncertā skanēs ne tikai simtprocentīgi hīti, kuriem jau ir desmit un vairāk gadu, bet arī jaunas kompozīcijas, kuras atklāj mākslinieka pašreizējo dvēseles stāvokli, svešai acij slēpto iekšējo pasauli. ”Viss labākais manī – tas ir no tā Kunga. Bet visi grēki un trūkumi – tie no manis”.

Formas ziņā tas nav šovs vārda parastajā nozīmē, – tas ir mūsdienīgs iestudējums, kurā tiek izmantotas modernās tehnoloģijas. Мihailovs dziedās bez fonogrammas, kontaktēsies ar skatītāju bez iepriekš iestudētiem kordebaleta efektiem un pieaicinātām ”zvaigznēm” .

”Mans jubilejas koncerts – tā nav iegrimšana nostalģijā. Jo pagātne jau ir bijusi, rītdiena vēl tikai būs, bet, lūk, šodiena – tas ir tepat un tagad. Тad nu arī dzīvosim, dziedāsim, dejosim un mīlēsim šodien!”

Pirkt biļetes