Sestdiena, 24. decembris, 2022

Super Eglīte 4+

Super Eglīte 4+
Ieeja no: 10:00
Sākums: 11:00
Beigas: 12:30

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Pasākums krievu valodā.
Ieteicams bērniem vecumā no 4 – 7 gadiem.

Atkal esam kopā! SUPEREGLE ir jau zināmais, daudzu iecienītais superaktīvais muzikālais projekts bērniem un pusaudžiem, kas šogad būs vēl grandiozāks nekā iepriekš!

Pasākuma vispārējā koncepcija nav mainījusies: tas norisināsies “krutāko” koncertu labākajās tradīcijās, izmantojot augstākās klases superspecefektus, kā arī visiem dalībniekiem būs pieejama interaktīva programma, kurā bērni būs nepārtraukti kustībā!

Superballīte notiks apbalvošanas ceremonijas stilā, kurā uz skatuves kāps visi mīlētākie varoņi šādās nominācijās:
– superdziesma;
– superfilma, supermultfilma un filmu supervaronis;
– superdziedātājs/dziedātāja/grupa;
– superdatorspēle;
– superjūtūberis;
– supertrends (deja) un daudz kas cits…
Nominācijā “Jaungada brīvdienu supervaronis”, protams, ir jāuzvar Ziemassvētku vecītim, kurš apsveiks visus superaktīvos dalībniekus ar gaidāmo 2023. gadu un pasniegs superdiplomus un dāvanas!

Superegles kulminācija būs liels lentīšu šovs, kurā vairāk nekā kilometra garumā ar īpašu vēja lielgabalu zālē tiks iepūsta sagriezta perlamutra un sudraba plēve! Papildus jaunajiem supervaroņiem noteikti ciemos ieradīsies mūsu mīļie “vecie” labie draugi – milzu transformeri – un uzstāsies vokālais un deju projekts PERFAM (tiktoka hits “I’m a banana”)!

Bērni ir īpaša tauta, un viņiem ir vajadzīga īpaša Ziemassvētku eglīte, lai viņi varētu ne tikai skatīties, bet arī aktīvi piedalīties, un mūsdienu bērni īpaši vēlas vairāk deju un vēl vairāk mīļāko dziesmu!

UZMANĪBU! Superegle nav sēdoša izrāde, Superegle ir moderns muzikāls projekts mūsdienu pusaudžiem un jauniešiem.

Skatuves priekšā ir paredzēta plaša ‘BĒRNU ZONA’, kur tiks ielaisti tikai bērni, ar jebkuru no iegādātajām biļetēm (bērnam bērnu zonā speciāla biļete nav jāpērk!)!
– Bērnu zonā strādās arī instruktori-animatori, kas pieskatīs bērnus.
– Un arī tiešraides kamera ar pārraidi uz ekrāniem pastāvīgi darbosies bērnu zonā, lai vecākiem būtu papildu iespēja pieskatīt savu bērnu.

Rīkotāji: svētku aģentūra “SUPER PARTY” (www.superparty.lv) un koncertaģentūra “BEST SHOW EVENTS”. “Mums viss ir tikai vislabākais un tikai super!”)

… bet tikmēr dejojam mūsu YouTube kanālā: www.youtube.com/c/kidspartylv

Vairāk informācijas: http://www.superparty.lv

Pirkt biļetes