Trešdiena, 23. septembris, 2020

Lords of the Sound

Lords of the Sound
Ieeja no: 18:00
Sākums: 19:00
Beigas: 21:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Valstī noteikto pulcēšanās ierobežojumu dēļ, kas saistīta ar COVID-19 epidēmiju, pasākums LORDS OF THE SOUND ar programmu ‘Music is coming’ nevar notikt tādā apjomā kā iepriekš plānots.
Pasākumu Arēna Rīga var apmeklēt, ievērojot Ministru Kabineta normatīvos aktus, kas paredz sēdvietu izvietojumu pa 2 blakus ar 1 m attālumu blakus esošajām sēdvietām.
Lai  veiksmīgi veiktu sēdvietu maiņu un ievērotu noteiktos distances ierobežojumus, visiem esošajiem biļešu ipašniekiem OBLIGĀTI ir jāapmaina savas biļetes pret jaunām.
Lai to izdarītu:
–    ievadiet biļetes ID numuru koda laukā un apstipriniet to;
–    Izvēlieties biļeti tajā pašā cenu zonā, kurā bijāt pircis biļeti
–    norādiet koncerta apmeklētāja vārdu, uzvārdu un e-pastu
–    apstipriniet savu izvēli, un jaunā biļete tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pastu.
Katra iegādātā biļete pārreģistrējama atsevišķi!
Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai  un balstoties uz MK noteikumiem Nr. 360, 8.3. punktu, biļešu personalizācija ir obligāta.
Katras biļetes īpašniekam ir jānorāda personas dati , kas var tikt pārbaudīti pie ieejas pasākumā, lūdzot uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.
Personas datus OBLIGĀTI JĀREĢISTRĒ ŠEIT: https://forms.gle/2ZE9aQbC65dBJauM9
Pasākuma organizators apņemas, ka personas dati tiks iznīcināti pēc 30 kalendārajām dienām.

Vairāk informācijas: https://www.artpartner.lv/

Slavenais simfoniskais orķestris LORDS OF THE SOUND
atkal uzstāsies Rīgā ar programmu – “Music is coming”
Orķestra LORDS OF THE SOUND uzstāšanās ir vairāk kā tikai koncerts – tas ir īsts šovs!

Music is coming ir neticams dzīva orķestra, kora un īstas maģijas skaņu apvienojums, ko esiet dzirdējuši savās mīļākajās filmās un datorspēlēs.
Pasaulslavenie soundtreki ir ieguvuši jaunu, īpašu skanējumu – tāds ir neatkārtojamā LORDS OF THE SOUND meistarības līmenis! Noteikti atnāciet un izbaudiet paši visu dzīvās mūzikas plūduma varenību!

Orķestra mākslinieku spilgtajā izpildījumā dzirdēsiet mūziku no slavenām fantastikas filmām un datorspēlēm: Troņu spēles, Vikingi, Atriebēji, Alise Brīnumzemē, Brīnumsieviete, Gredzenu pavēlnieks, Avatars, Van Helsings, Nārnijas hronika, Karību jūras pirāti, Piektais elements, Warcraft, Skyrim, League of Legends Assassin’s Creed, Mortal Kombat, The Witcher un citās.

Pateicoties unikālajam vizuālajam pavadījumam katra melodija atdzīvosies un zālē strauji ielauzīsies neredzēti fantastiski tēli, bet skatītājiem atklāsies nezināma pasaule, kurā valda maģija un brīnumi.

Spēcīgais, iespaidīgais skanējums, negaidītie risinājumi un profesionālā pieeja ir galvenās atšķirīgās orķestra iezīmes. Noklausīties Music is coming tik tiešām ir vislabākais veids kā neierasti pavadīt laiku. Lieliskais pasākums palīdzēs aizmirst par drudžaino ikdienas dzīvi un atvērs jums durvis uz jaunu realitāti, kur mīti atdzīvojas un brīnumi notiek uz katra soļa.
Koncertprogrammas kopējais ilgums apmēram 2 stundas.

Koncertu drīkst apmeklēt no 12 gadu vecuma, biļete ir jāpērk katram apmeklētājam.

Vairāk informācijas: https://www.artpartner.lv/