Sestdiena, 1. oktobris, 2022

Tomass Anderss un grupa Modern Talking

Tomass Anderss un grupa Modern Talking
Ieeja no: 18:00
Sākums: 19:00
Beigas: 21:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

1.oktobrī Arēnā Rīga ar unikālu šovu uzstāsies pasaules popmūzikas leģenda, Modern Talking grupas dibinātājs un solists nepārspējamais Tomass Anderss!
Pēc Tomasa teiktā, viņš Latvijā ieradīsies ar pēdējo gadu labāko koncertprogrammu. Gada sākumā viņš to ar lieliem panākumiem rādīja Tallinā, Viļņā un citās pilsētās. Divu stundu programmas laikā skanēs gan populārākie hiti, gan pilnīgi jaunas kompozīcijas, kas jau ieņēmušas vadošās pozīcijas Eiropas topos. To visu pavadīs spilgts video noformējums un vērienīgs gaismas šovs. 
Pasaules līmeņa mūziķu dzīvais pavadījums jūsu iecienītākajām dziesmām piešķirs mūsdienīgu skanējumu.
Atzīmējam vēl vienu aspektu, kas labi zināms tiem, kas bijuši Andersa solokoncertos: viņa neticamā sirsnība.Tomass ir mākslinieks ar lielo burtu. Viņa pieticība, inteliģence un korekta komunikācija ar publiku saskan ar melodiskiem hitiem. Koncerts, kura laikā var gan atpūsties, gan iegūt mums visiem tik nepieciešamo labestības un prieka lādiņu.

Tomass Anderss uz lielās skatuves kāpa ar singlu «Judy». Kopš 1984. gada, kad pasaule dzirdēja slaveno singlu «You’re My Heart, You’re My Soul», kas gada beigās kļuva par singlu Nr. 1 Eiropā, viņa sasniegumi mainījās neticamā ātrumā. Pēc šādiem panākumiem solista un viņa grupas darbība strauji attīstījās. Pēc tam tika izdoti 12 albumi un 20 singli, no kuriem katrs nemainīgi iekļuva visos pasaules topos.

Tiekamies 1.oktobrī Arēnā Rīga!

Informācija: t. 37122320895

Pirkt biļetes