Sestdiena, 18. februāris, 2023

Tonybet Fight Night

Tonybet Fight Night
Ieeja no: 18:00
Sākums: 19:00
Beigas: 24:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Rīgā notiks starptautiskais cīņu šovs “Tonybet Fight Night”

18. februārī “Arēnā Rīga” norisināsies starptautiskais cīņu šovs “Tonybet Fight Night”. Programmā tiek plānotas 10 boksa cīņas ar cīkstoņiem no Brāzilijas, Polijas, Vācijas, Ukrainas, Lietuvas un Latvijas.
Vakara galvenā cīņa būs par IBA (International Boxing Association) čempiona jostu, par kuru cīnīsies Brazīlijas bokseris Eduardo Costa Do Nascimento (9-1) un rīdzinieks Artjoms Ramlavs (15-2).
Latvijas cīkstonis Kristaps Bulmeistars (11-0) boksēs pret vienu no šobrīd labākajiem sava svara bokseriem Vācijā Niku Nanningu (10-1-1). Atgādināsim, ka šai cīņai jau vajadzēja notikt oktobrī, bet vācieša traumas dēļ, tā tika pārcelta. Cīņas uzvara ļautu Kristapam iekļūt top 50 pasaules reitingā.
Vakara gaitā norisināsies divas sieviešu boksa cīņas, kur piedalīsies Latvijas sportistes Jekaterina Marčenko un Jekaterina Sorokina. Cīņu šova ietvaros ringā arī kāps tādi bokseri ka Francis Rozentāls (8-0-1), Mārcis Grundulis (12-2), Emīls Špīss (7-1), Bohdans Soboļ (13-0), Bohdans Myronec (6-1), Reinis Porozovs un daudzi citi.
Turnīra sākums paredzēts pulksten 19:00. Biļetes uz cīņu šovu ir pieejamas visās “Biļešu Serviss” kasēs. Plašāka informācija par pasākumu ir pieejama oficiālā “LNK Boxing” lapā.

Pirkt biļetes