Svētdiena, 28. aprīlis, 2019

VEF Rīga – Lokomotiv-Kuban

VEF Rīga – Lokomotiv-Kuban
Ieeja no: 14:00
Sākums: 15:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Šīs spēles pretinieku “Lokomotiv Kuban” sastāvā ir 2006. gada NBA čempions Dorels Raits, kurš savulaik uzstādījis NBA rekordu vienā sezonā iemestajos trīspunktu metienos. Pēc diviem gadiem NBA taisnā ceļā uz Krasnodaru uz šo sezonu devās arī aizsargs Aizeja Vaitheds.

Tāpat “Lokomotiv Kuban” rindās ir vēl pāris amerikāņu basketbolistu, ar kuriem Eirolīgas līmenī kolēģos bijuši vairāki latvieši – ar uzbrucēju Džamelu Maklīnu “Olympiacos” klubā 2017./2018. gada sezonā kopā spēlējis Latvijas valstsvienības basketbolists Jānis Strēlnieks, bet tajā pašā sezonā ar Džadžuanu Džonsonu Turcijas “Durassafaka” komandā kopā strādājis VEF fiziskās sagatavotības treneris Oskars Ernšteins. “Lokomotiv Kuban” komandas kodolā ir arī 1993. gadā dzimušais Mateušs Poņitka, kurš ir labi zināms viņa vienaudzim VEF komandā Andrejam Gražulim no dažādiem jaunatnes čempionātiem.

“VEF Rīga” ar zvaigžņoto Krasnodaras “Lokomotiv Kuban” iepriekšējo sezonu laikā bijušas regulāri bijušas aizraujošas spēles. Pāris reizes vefiešiem izdevies uzvarēt “Lokomotiv Kuban”, taču tas noticis izbraukumā. Šoreiz vefieši lūkos gūt virsroku arī Arēnā Rīga.

Pirkt biļetes