Piektdiena, 8. oktobris, 2021

HURTS – FAITH TOUR 2021. Pārcelts no 25.03.2021.

HURTS – FAITH TOUR 2021. Pārcelts no 25.03.2021.
Ieeja no: 19:00
Sākums: 20:00
Beigas: 23:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

“Hurts” Rīgas koncerts notiks nākamajā rudenī

Uz nākamā gada 8.oktobri pārcelts grupas “Hurts” koncerts Arēnā Rīga, kurš sākotnēji bija plānots 25.martā. Covid-19 pandēmijas neprognozējamās attīstības un ierobežojumu dēļ ir bažas par tāda mēroga koncerta īstenošanu jau pavasarī, tāpēc visu vērienīgo turneju grupa nolēmusi pārcet uz nākamā gada rudeni.

Visas līdz šim iegādātās biļetes ir derīgas, savukārt “Biļešu serviss” kasēs un www.bilesuserviss.lv tīklā turpinās biļešu pārdošana.

Paredzēts, ka pie mums tik daudzu skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” turneja aptvers 17 valstis un tik dažādas pilsētas kā Londona un Vladivostoka. Koncertu virkne pakārtota 4.septembrī iznākušajam grupas nu jau piektajam albumam “Faith”.

Kopš 15.maija, kad fanus iepriecināja pirmais singls Voices, tam ik pa mēnesim sekojušas vēl citas kompozīcijas – Suffer, Redemptionun Somebody. Tādējādi klausītāji jau gana uzskatāmi nojauta, kas sagaidāms no dueta dalībnieku paustās atgriešanās pie saknēm.

Nav šaubu, ka jau tā bagātīgajai iepriekšējo hitu plejādei – Wonderful Life, Better Than Love, Stay, Sunday, Blood, Tears & Gold, Illuminated, Miracle, Somebody To Die For, Blind, Surrender, Some Kind Of Heaven, Nothing Will Be Bigger Than Us, Wings, Rolling Stone, Wish, Beautiful Ones, Ready To Go – pievienosies jauni.

Intervijā izdevumam NME, grupas solists Teo Hačkrafts skaidro: “Mēs vēlējāmies atgriezties pie būtības, pie tā, ko mēs darām un kas mēs esam. Mums bija jāiemīlas mūzikas stilā, kuru mēs sākotnēji plānojām izveidot. Mūs vienmēr ir vilinājuši tumšākie popmūzikas elementi. Šis ir neparasts laiks tā [albuma] izdošanai, taču vienlaikus arī labs, jo dziesmās ir vēstījums, kas sniedz cerību. Runa ir par spēju mainīties un tikt galā ar šīm lietām. Cerams, ka cilvēki tajā to atradīs”.

Un tiešām, laikā, kad pat jaunu dziesmu izdošana kļuvusi retāka, vesels albums apliecina gan puišu radošumu, gan ticību pozitīvajam un vēlmi uzmundrināt. Gan klausītājus, gan sevis pašus.

Atgādinām, ka duetu “Hurts” 2009.gadā Mančestrā nodibināja vokālists Teo Hačkrafts un multiinstrumentālists Adams Andersons. Par grupas vizītkarti kļuvis elegants, mazliet atsvešināts ģērbšanās stils, lieliskas, drīzāk 80.gadiem nekā mūsdienām raksturīgas melodijas, bieži padrūma, bet intriģējoša tekstuāla noskaņa, ko paspilgtina smeldzes un izmisuma caurausts vokāls. Nevar noliegt arī eleganto videoklipu nozīmību, kam bieži raksturīgi sižetiski pārsteidzoši pagriezieni.

“Hurts” atpazīstamību ieguva uzreiz ar 2010.gadā iznākušo debijas albumu “Happiness”. Seši singli no tikai viena diska pabija dažādu Eiropas topu augšgalā. Albums ieguva Zelta statusu Lielbritānijā un Austrijā, bet Platīna – Vācijā, kopumā sasniedzot vismaz pirmo desmitnieku 12 Eiropas valstu hitparādēs. Tostarp Latvijā ierindojoties 2.vietā.

Ar nākamajiem albumiem “Exile” (2013, “Surrender” (2015) un “Desire” (2017), apvienība turpināja nostiprināt savas pozīcijas popmūzikas Olimpā.

Vairāk informācijas:

https://www.informationhurts.com

https://www.facebook.com/ltipsagency

Video:

Voices https://www.youtube.com/watch?v=ekRcuZVlvpU

Suffer https://www.youtube.com/watch?v=hGCPj32plSU

Redemption https://www.youtube.com/watch?v=LpQ4l_-ZheY