10 September 2020

Bi-2

Bi-2
Doors: 18:30
Start: 19:30
End: 21:30

Contact us for VIP box rental options: vip@arenariga.com

Koncerts ir pārcelts uz 10.09.2020. plkst. 19:30
Iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu un atmaksa par tām NETIEK veikta.

Bi-2 Rīgā kopā ar Latvijas simfonisko orķestri

10. septembrī 2020. gadā Arēnā Rīga norisināsies vienīgais un ekskluzīvais koncerts Baltijas valstīs, kurā muzicēs neatkārtojamie Bi-2 kopā ar simfonisko orķestri. Diriģents – nopelniem bagātais Krievijas mākslinieks – Fēlikss Aranovkis.

Gaidāmajā koncertā Bi-2 kopā ar orķestri izpildīs dziesmas no pēdējā albuma, kuras ieguva jaunu skanējumu 2019. gada februārī leģendārajā Londonas studijā Abbey Road.

Jauno, simfonisko skanējumu Šura Bi-2 un Sergejs Boļšakovijs radīja kopā ar pasaules slaveno skaņu inženieri Semu Okelu. Sems ieguvis Grammy prēmiju, Emmy un Oscaru (‘Bohēmista Rapsodija’), strādājis ar tādu grupu albumiem kā: The Beatles, Graham Coxon, One Direction, PJ Harvey utml., kā arī piedalījies dažādos kino projektos. Albuma tapšanā piedalījās arī Mailzs Šovells, kas sadarbojies ar tādām grupām kā: Queen, The Beatles, izdodot atkāroto albumu, Filu Kolinsu utml.

Bi-2 & Latvijas simfoniskā orķestra albumu, kurā iekļautas dziesmas no ‘Notikumu horizonta’, kā arī citas agrāk nedzirdētas kompozīcijas orķestra aranžējumā, Rīgas iedzīvotāji un viesi varēs dzirdēt LIVE 10. septembrī 2020. gadā 19:30.

Īpašais viesis: Tīna Kuzņecova

Buy tickets