Sestdiena, 28. oktobris, 2017

KOK’50 Pasaules čempionāts 2017

KOK’50 Pasaules čempionāts 2017
Ieeja no:18:00
Sākums:19:00
Beigas:23:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Pirkt biļetes

“KOK’50 WORLD CHAMPIONSHIP 2017 IN RIGA” ir cīņu šovs, kurā tiks izcīnīts pasaules čempiona tituls populārakajā svara kategorijā – zem 77 kg. Latviešu sportists Zaurs Džavadovs sacīkstēs ar tagadējo pasaules čempionu Sergeju Morari no Moldovas, kas spēja aizstāvēt savu jostu jau divas reizes.

Turnīrā, kas norisināsies 2017.gada 28.oktobrī Sporta un izklaides kompleksā „Arēna Rīga”, latviešu sportistam Zauram Džavadovam būs iespēja atņemt jostu titulētajam cīkstonim un kļūt par jaunu pasaules čempionu KOK versijā.

Turklāt, super-cīņās uzstāsies labākie latviešu cīkstoņi:  Raimonds Aukštikalnis, Večeslavs Tēviņš, Vitālijs Buhrjakovs, Kristaps Bulmeistras u.c. Viņi sacentīsies ar pretiniekiem no Anglijas, Holandes, Itālijas, Lietuvas, Polijas, Spānijas un Vācijas.

Turnīrs “KOK”, jeb “King of Kings”, ir plaši pazīstams cīņas mākslu cienītāju vidū, jo tajā piedalās sportisti no dažādiem cīņas mākslas veidiem. Dinamisko kustību un aizraujošo cīņas veidu salikuma dēļ šīs cīņas ir īpaši izklaidējošas un baudāmas skatītajiem. KOK noteikumi nodrošina asām izjūtām un emocijām bagātas cīņas, jo paredz izvairīties no neizšķirta rezultāta: pēdējam raundam ir jābūt izšķirošam un jānosaka uzvarētājs.

Brenda „KOK” (King of Kings) dibinātājs ir starptautiskā Busido federācija (IBF). KOK cīņu pamata elementi ir roku un kāju sitieni. 2014.gadā KOK ir kļuvis par vadošo cīņas mākslu projektu Eiropā. IBF parakstīja līgumus ar TV kanāliem „Eurosport”, „Fight BOX” un „Fighting Network”. Tādējādi, sacensības tiek pārraidītas 120 valstīs 40 valodās, sasniedzot vairāk nekā 133 miljonus skatītāju.

Vairāk informācijas – turnīra oficiālajās mājaslapās: www.kokfights.lv  un www.kokfights.com .