Sīkdatņu politika

Tīmekļa vietnes www.arenariga.com

Sīkdatņu politika

1. NOTEIKUMOS LIETOTIE SAĪSINĀJUMI UN TO DEFINĪCIJAS

Arēna Rīga – sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Arēna Rīga”, reģistrācijas Nr. 40003724100,
juridiskā adrese: Skanstes iela 21, Rīga, LV-1013, Latvija.

Sīkdatņu politika – šī Arēnas Rīga Sīkdatņu politika.

2. PAR SĪKDATNĒM

Arēna Rīga savā tīmekļa vietnē izmanto sīkdatnes (angļu: cookies). Sīkdatnes ir datnes, ko tīmekļa vietnes izvieto lietotāju datoros, lai atpazītu lietotāju un atvieglotu tam vietnes izmantošanu. Sīkdatņu izmantošana Arēna Rīga ļauj nodrošināt visērtāko interneta vietnes lietošanu.

3. NOTEIKUMU GROZĪŠANA

Šī Arēnas Rīga Sīkdatņu Politika var tikt grozīta jebkurā laikā, lai atspoguļotu izmaiņas normatīvajos aktos, izmaiņas Arēna Rīga iekšējos noteikumos, izmaiņas Arēna Rīga noslēgtajos līgumos, izmaiņas darba drošības, veselības aizsardzības un citās vispārējās drošības un aizsardzības procedūrās un izmaiņas attiecīgajos normatīvajos aktos.

4. KĀDAS SĪKDATNES MĒS IZMANTOJAM

Arēna Rīga savā tīmekļa vietnē www.arenariga.com izmanto šādas sīkdatnes:

Sīkdatnes nosaukums

Apraksts

Pakalpojumu sniedzējs

Derīgums

__utma

Google Analytics sīkdatnes*, kas nodrošina iespēju atsekot, cik reizes vietnes apmeklētājs apmeklē arenariga.com tīmekļa vietni, cik ilgi apmeklētājs pavada laiku tīmekļa vietnē.

Google Analytics

2 gadi

__utmb

Google Analytics

30 minūtes

__utmc

Google Analytics

Līdz interneta pārlūka aizvēršanai

__utmt

Google Analytics

10 minūtes

__utmz

Google Analytics

6 mēneši

_utm.gif

Google Analytics

Līdz interneta pārlūka aizvēršanai

_qtrans_front_language

Sīkdatne ļauj mainīt izvēlēto tīmekļa vietnes saskarnes valodu.

Arēna Rīga

1 gads

PHPSESSID

Lietotāja sesija

arenariga.bezrindas.lv

Līdz interneta pārlūka aizvēršanai

_ga

Google Analytics sīkdatnes*, kas nodrošina iespēju atsekot lietotāja darbības

Bezrindas.lv

2 gadi

_gat

Bezrindas.lv

Līdz interneta pārlūka aizvēršanai

_gid

Bezrindas.lv

Līdz interneta pārlūka aizvēršanai

fr

Facebook lietotāju identificēšanas un atsekošanas sīkdatnes.

Facebook

3 mēneši

tr

Facebook

Līdz interneta pārlūka aizvēršanai

5. PIEKRIŠANA SĪKDATŅU IZMANTOŠANAI

Uzsākot izmantot www.arenariga.com tīmekļa vietni Arēna Rīga nepieciešams saņemt Jūsu piekrišanu sīkdatņu izmantošanai. Tīmekļa vietnē uznirstošais logs Jūs informē par sīkdatņu izmantošanu, pieprasot Jūsu piekrišanu. Ja Jūs neakceptējat pieprasījumu, bet turpināt lietot tīmekļa vietni, uzskatāms, ka Jūs esiet piekritis sīkdatņu izmantošanai. Ja jūs nepiekrītat pieprasījumam, tad varat nomainīt sava interneta pārlūka iestatījumus un atslēgt visas sīkdatnes, vai arī atļaut/neatļaut katru atsevišķi.

6. SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Sīkdatnes, kuras Arēna Rīga izmanto savā interneta vietnē, nesaglabā datus, pēc kuriem varētu tieši identificēt Jūs. Tāpat savāktie dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot, kā aprakstīts Arēna Rīga Privātuma politikā. Sīkdatnes ļauj Jums orientēties www.arenariga.com tīmekļa vietnē, kā arī dod iespēju Arēna Rīga pielāgot interneta vietni un tās saturu Jūsu vajadzībām. Izmantojot jebkādas sīkdatnes savā interneta vietnē, Arēna Rīga ir tiesības ievākt statistikas datus par Jūsu paradumiem, lai uzlabotu Jums pieejamos pakalpojumus, analizētu tendences, kā arī atvieglotu tīmekļa vietnes izmantošanu.

7. KĀ JŪS VARIET PĀRVALDĪT SĪKDATNES

Jums savā interneta pārlūkprogrammā pastāv iespēja konfigurēt sīkdatņu izmantošanas tiesības (piemēram, tās bloķējot, kontrolējot vai dzēšot), taču, jāņem vērā, ka šādā gadījumā dažas Arēna Rīga interneta vietnes iespējas var nedarboties un/vai būt pieejamas.

8. PERSONISKAS INFORMĀCIJAS IEGŪŠANA

Sīkdatnes tīmekļa vietnē netiek vāktas ar mērķi iegūt personisko informāciju par Jums. Tomēr atsevišķu apstrādāto informāciju var uzskatīt par personas datiem normatīvo aktu izpratnē. Tāpat Arēna Rīga neiesaistās personiskās informācijas vākšanā par Jūsu darbībām tiešsaistē.

9. NOTEIKUMU DARBĪBAS LAIKS

Šī Sīkdatņu politika augstāk minētajā redakcijā stājas spēkā 2018.gada 14.jūnijā un ir spēkā līdz brīdim, kad tos aizstāj jauna redakcija vai tie tiek grozīti, vai atcelti.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Arēna Rīga”