Reklāmas izvietošana

Arēna Rīga ir viena no lielākajām mūzikas, izklaides un sporta pasākumu vietām Baltijas valstīs, kas pulcē tūkstošiem visdažādāko apmeklētāju no visas Latvijas un kaimiņvalstīm. Izvēloties reklāmu izvietot Arēnā Rīga, sasniegsiet plaša spektra auditoriju reālajā vidē, kur cilvēki pavada laiku pozitīvā, atvērtā noskaņojumā ar visu ģimeni!

Reklāmas iespējas Arēnā Rīga ir dažādas – sākot no digitālās vai statiskās reklāmas, līdz pat integrētiem risinājumiem Arēnas Rīga telpās, kurus pasākumu laikā redz vairāki tūkstoši apmeklētāju.
Digitālālās reklāmas interesentiem varam piedāvāt izvietot reklāmu modernā LED joslā zāles perimetrā, kuru pasākumu norises laikā redzēs ne tikai Arēnas Rīga pasākumu apmeklētāji, bet arī tūkstošiem TV skatītāju un soctīklu lietotāju. Savukārt garāku reklāmas klipu izvietošanu piedāvājam Arēnas Rīga TV apraides tīklā, kur zīmola reklāmas parādās reizi 3-5 minūšu ciklā.
Statiskas reklāmas interesentiem varam piedāvāt dažāda formātu bannerus Arēnas Rīga telpās, savukārt integrētas reklāmas vajadzībām piedāvājam izvietot pastāvīgus reklāmas stendus, kuros uzņēmuma promo cilvēki var iepazīstināt Arēnas apmeklētājus ar aktuālo informāciju un iesaistīt zīmola aktivitātēs.
Lai saņemtu sīkāku un īpaši Jums sagatavotu piedāvājumu, rakstiet uz reklama@arenariga.com