Cilvēkiem ar invaliditāti

Arēna Rīga ir pilnībā pieejama cilvēkiem ar invaliditāti. Labierīcības, lifti un publiskā zona ir veidota ratiņkrēsliem ērti pieejama.

Ja rodas jautājumi, atrodoties arēnā, aicinām uzrunāt apsardzi, kas palīdzēs vai piesaistīs arēnas darbiniekus situācijas risināšanai.

Ēkas apraksts

Biļešu kase, kas atrodas blakus B ieejai, ir ērti pieejama – bez pakāpieniem un paaugstinājumiem.

Vietu, kas paredzēta pasākuma vērošanai, Jūs varat sasniegt pa speciāli veidotām nobrauktuvēm:
Koncertiem, lai nokļūtu uz ratiņkrēslu podesta, ieejai jāizmanto 111. sektora ieeja (reizēm 102. sektora ieeja);
Korporatīvajiem pasākumiem ieejai jāizmanto 111. un/ vai 102. sektora ieeja (atkarībā no pasākuma specifikas);
Hokejam ieejai jāizmanto 102. sektora ieeja (ierobežots vietu skaits);
Citiem sporta pasākumiem ieejai jāizmanto 111. un/ vai 102. sektora ieeja (atkarībā no pasākuma specifikas).
102. sektora ieeja ar nobrauktuvi sasniedzama, izmantojot A ieeju.
111. sektora ieeja ar nobrauktuvi sasniedzama, izmantojot B vai C ieeju (atkarībā no pasākuma).

Invalīdu autostāvvieta

Invalīdu autostāvvieta atrodas VIP autostāvvietā Skanstes ielas pusē ar iebraukšanu no Mālpils ielas, netālu no A ieejas arēnā. Invalīdiem auto novietošana ir bez maksas, uzrādot Invalīda apliecību. Jāņem vērā, ka invalīdu auto stāvvietu skaits ir ierobežots.

Pavadonis

Varam piedāvāt sēdvietu pavadonim, tomēr biļešu iegādes noteikumi pavadonim ir katra pasākuma rīkotāja kompetencē. Aicinām jautāt pasākuma rīkotājam vai biļešu tirgotājam par pavadoņa pasākuma apmeklēšanas noteikumiem.

Suņi pavadoņi

Reģistrēti suņi pavadoņi ir gaidīti Arēnā Rīga, bet aicinām sazināties ar mums iepriekš, rakstot uz info@arenariga.com, lai uzzinātu papildu informāciju.

Apmeklētāji ar medicīniskām prasībām

Apmeklētājus, kam ir ārsta nozīmēta nepieciešamība ņemt līdzi medikamentus apmeklējot pasākumus, aicinām iepriekš sazināties ar mums, rakstot uz info@arenariga.com, lai uzzinātu papildu informāciju.

Labierīcības

Arēnā Rīga katrā labierīcību blokā viena tualete ir speciāli aprīkota invalīdu ērtībām. Tuvākās labierīcības 102. un 111. sektoram, no kuriem izeja ir bez pakāpieniem un ir paredzēta cilvēkiem ar invaliditāti, ir blakus sektora izejām – pa labi sievietēm, pa kreisi vīriešiem.

Strobējošas gaismas

Pasākumos Arēnā Rīga var tik izmantotas strobējošas gaismas. Ja nepieciešams to noskaidrot iepriekš, aicinām sazināties ar pasākuma rīkotāju.