Biznesa Klubs

Piedzīvo spilgtus koncertus un spraigas sporta spēles centrālajos sektoros ar vislabāko skatu, kā arī izbaudi virkni citu priekšrocību Arēnas Rīga Biznesa Klubā!

Būsiet mīļi gaidīti plašajās Biznesa Kluba telpās, lai uzkavētos iemīļoto sporta spēļu starplaikos, pavadītu laiku draudzīgās sarunās, kā arī gaidot iecienītāko mūzikas grupu koncertus.
Īpaša VIP ieeja netraucētai iekļūšanai un izkļūšanai no Arēnas Rīga

Viesiem nodrošināta atsevišķa ieeja, garderobe un plašs vestibils

Rezervē galdiņu

Izcila redzamība no Arēnas Rīga 103 un 104 sektoriem

Ložas iespējams īrēt gan ilgtermiņā, gan uz konkrētiem pasākumiem

Ērta un mūsdienīga atpūtas zona

Jūsu ērtībai Biznesa klubā ir bārs ar daudzveidīgu dzērienu sortimentu un uzkodu klāstu. Bārs piedāvā dzērienus katrai gaumei – no izmeklētiem vīniem, lieliska viskija vai eksotiska ruma, līdz dzirkstošam šampanietim uzvaras atzīmēšanai!
__

Baudiet atmosfēru, kas iedvesmo piedzīvojumiem un līksmam vakaram!

Pateicoties Biznesa Kluba telpu plašumam un iespējai tās pielāgot klientu vajadzībām, aicinām jūs rīkot dažādus saviesīgus pasākumus, balles un seminārus. Arena Catering profesionāļu komanda sagatavos jūsu vēlmēm un budžetam atbilstošu uzkodu, kafijas paužu vai pusdienu piedāvājumu. Korporatīvo pasākumu gadījumā viesiem tiek nodrošināta bezmaksas auto stāvvietas Arēnas Rīga stāvlaukumā.

Iespējams uzņemt līdz 200 viesiem

Telpas kopējais izmērs: 700 kvadrātmetri

Privāto auto stāvvietu skaits: 360 vietas

Lai uzzinātu par pieejamiem datumiem un citu informāciju par korporatīvo pasākumu rīkošanu, aicinām sazināties, rakstot e-pastu uz vip@arenariga.com