Jautājumi un Atbildes

Vai Arēnā Rīga iespējams nopirkt biļetes?

Parasti nav iespējams iegādāties biļetes Arēna Rīga biļešu kasē. Lūdzu, sekojiet pasākuma rīkotāja vai biļešu tirgotāja sniegtajai informācijai, kur un kā nopērkamas biļetes.

Biļešu kases atrašanās vietu Arēnā Rīga vari aplūkot mūsu mājaslapā.

Aicinām iegādāties biļetes norādītajās biļešu tirdzniecības vietās, ko noteicis pasākuma organizators, piemēram, Biļešu Servisā, Biļešu Paradīzē vai Ekasē.

Vai Arēna Rīga pati organizē pasākumus?

Nē, Arēna Rīga nav pasākumu organizatore, bet piedāvā telpu īri dažādiem koncertiem, sporta spēlēm un korporatīvām svinībām. Lai saņemtu precīzāku un īpaši jums sagatavotu telpu īres piedāvājumu, rakstiet uz vip@arenariga.com

Ar kādu sabiedrisko transportu var nokļūt līdz Arēnai Rīga?

Lai labāk saplānotu savu laiku, maršrutu un tuvāko sabiedrisko transportu iesakām izvēlēties Rīgas satiksmes mājaslapā.

Vai Arēnas Rīga telpās drīkst ienest lietussargu?

Nē, lietussargus un citus bīstamus priekšmetus lūdzam atstāt mājās. Aizliegto lietu sarakstu iesakām apskatīt uz pasākuma ieejas biļetes, bet specifiskākos jautājumos sazināties ar konkrētā pasākuma organizatoru.

Vai drīkst ienest foto un video aparatūru?

Profesionālu foto un video aparatūru ienest ļauts tikai akreditētām personām. Profesionāla video tehnika ir tehnika, kurai ir maināms objektīvs. Par akreditāciju lūdzam interesēties pie pasākuma organizatora.
Iesakam planšetes un selfiju stikus (selfie stick) atstāt mājās, jo ir pasākumi, kur minētos priekšmetus ienest nedrīkst. Šo jautājumu varat precizēt pie konkrētā pasākuma rīkotāja.

Cik ilgi pirms pasākuma arēna tiek atvērta apmeklētājiem?

Durvju atvēršanas laiks atkarīgs no pasākuma sākuma, un tas ir minēts uz ieejas biļetes, Arēnas Rīga mājaslapas pasākumu sadaļā vai to iespējams noskaidrot pie pasākuma organizatora.

Kuras ir labākās sēdvietas?

Lai gan Arēnas Rīga sēdvietu izvietojums ļauj baudīt pasākumu no jebkuras vietas, pirms biļešu iegādes iesakām ņemt vērā katra pasākuma specifiku.

Ja apmeklēsiet koncertu, skatuve visticamāk būs novietota aiz 202. un 203. sektora un atradīsies tuvāk laukuma centram. Lai būtu tieši pretī skatuvei, izvēlieties vietas 107., 108., 109. sektorā.

Ja dodaties uz hokeja vai basketbola spēli un vēlaties laukumu vērot no sāniem, iesakām izvēlēties 103., 104., 113., 112., 303. vai 315. sektoru.

Garderobe

Arēnā Rīga ir pieejamas maksas garderobes – par vienu virsjaku maksa ir Eur 1.00 (viens eiro) skaidrā naudā.

Vai bērni pasākumus Arēnā Rīga var apmeklēt bez maksas?

Katra pasākuma biļešu tirdzniecība atkarīga no pasākuma organizatoriem. Parasti pasākumu bez biļetes iespējams apmeklēt pirmsskolas vecuma bērniem, taču ir arī gadījumi, kad visiem apmeklētājiem neatkarīgi no vecuma jāiegādājas ieejas biļetes. Savukārt uz bērnu pasākumiem biļetes jāiegādājas jebkura vecuma bērniem.

Ko nozīmē 100., 200. un 300. līmenis?

Līmeņi apzīmē stāvus – 100. līmenis ir 1. stāvs, 200. līmenis ir 2. stāvs, bet 300. līmenis ir 3. stāvs. Katrā līmenī ir vairākas sēdvietu rindas, kas izkārtotas amfiteātra veidā.

Vai Arēnā Rīga drīkst ienest ēdienus un dzērienus?

Arēnā nedrīkst ienest ēdienus un dzērienus. Uzkodas un atspirdzinājumus var iegādāties Arēnā vairākās ēdināšanas zonās, kur nodrošināts piedāvājumu visdažādākajām gaumēm.

Vai Arēnā Rīga var nopirkt cigaretes?

Arēnā Rīga ir iespējams iegādāties cigaretes, kā arī ir pieejamas smēķēšanas zonas ārpus Arēnas, kuras pasākumu laikā var brīvi apmeklēt.

Pazaudētās mantas

Pasākumu laikā lūdzam būt īpaši uzmanīgiem ar savu īpašumu, bet pazaudētās mantas ir iespējams atrast, rakstot uz info@arenariga.com.

Daži padomi labam pasākuma apmeklējumam

Rūpīgi izvēlies sēdvietas, piemēram, ja plāno apmeklēt savas mīļākās grupas koncertu un no sirds izdejoties, piemērotākas būs stāvvietas. Ja pasākumu baudi sēdvietās, jūties ērti, bet padomā par apkārtējiem un bez vajadzības necelies kājās.

Baudi atspirdzinājumus atbildīgi –, kas par daudz, tas par skādi! Tu taču negribi sabojāt citu apmeklētāju apģērbu un noskaņojumu, nejauši aplejot blakusstāvētāju ar lipīgu limonādi?

Ierodies laicīgi – mierīgi varēsi nolikt garderobē virsdrēbes, paķert kādu uzkodu un nesteidzīgi ieņemt sēdvietu vai atrast draugus stāvvietās. Pretējā gadījumā var nākties stāvēt rindā un, kuram gan patīk to darīt!

Droši fotogrāfē pasākumu –, ja vien tev nav līdzi profesionāla fototehnika un pasākuma organizatori to atļauj, noteikti vari iemūžināt spraigu basketbola spēli, rokgrupas koncertu vai citu pasākumu. Noteikti atceries publicēt bildes sociālajos tīklos, izmantojot #arenariga, – krāsim sajūtas kopā!

Cienīsim pretinieka komandu – jebkura sporta komanda un tās līdzjutēji ir tieši tādi paši sporta mīļi kā tu pat tad, ja pārstāv citu flangu. Sportā vienmēr uzvar draudzība!

Arēnā nesmēķē – ja pasākuma laikā vēlies uzsmēķēt, tu vari to darīt tikai īpaši norādītās vietās. Ļausim citiem baudīt svaigu gaisu un komfortablu pasākuma apmeklējumu.

Pats galvenais – izbaudi pasākumu un visas iespējas, ko sniedz Arēna Rīga!