Otrdiena, 23. oktobris, 2018

Natālija Posnova “Queen Rhapsody”

Natālija Posnova “Queen Rhapsody”
Ieeja no: 19:00
Sākums: 20:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Oktobrī Rīgā uzstāsies pianiste Natālija Posnova ar “Queen Rhapsody”

Ir mūzika, kas ir nemirstīga, un šis teiciens pavisam noteikti ir attiecināms uz vienu no visu laiku lieliskākajām rokmūzikas grupām QUEEN. Viņu radītās dziesmas dzīvo daudzās un dažādās formās un variācijās un vienā no tādām – simfoniskajā versijā šī gada 23. oktobrī “Arēnā Rīga” klausītājus priecēs fantastiskās koncertpianistes, komponistes un aranžētājas Natālijas Posnovas (Natalia Posnova) un simfoniskā orķestra “Symphonica Artica” koncertprogramma “Queen Rhapsody”!

Miljoniem klausītāju visā pasaulē vienmēr apbrīnojuši vienas no visu laiku lieliskākajām rokgrupām “Queen” muzikālo sniegumu, daiļrunīgos dziesmu vārdus un fantastiskās uzstāšanās. Grupas himnas un balādes ir izturējušas laika pārbaudi un ieņem nenovērtējamu vietu pasaules rokmūzikā. Šobrīd krievu skaistule un virtuozā koncertpianiste Natālija Posnova spilgti interpretē tik ļoti pazīstamo “Queen Rhapsody”, pārvēršot to elpu aizraujošā simfoniskā orķestra izpildījumā un iekļaujot “Queen” hitus, kas savulaik tik ļoti satricināja pasauli. “Queen mūzikai manā dzīvē jau no agra vecuma bijusi liela nozīme, tādēļ, kļūstot par klasiskās mūzikas izpildītāju un pianisti, nolēmu savienot šīs divas pasaules – “Queen” mūziku un klasiskās mūzikas pasauli,” par koncertprogrammu stāsta Natālija Posnova.

Natālija Posnova ir vienīgā koncertpianiste pasaulē, kam ļauts baudīt grupas ģitārista Braiena Meja (Brian May) svētību. “Natālija Posnova ir fantastiska pianiste un mūzikas interpretētāja. Es patiešām visu šo gadu laikā neesmu dzirdējis un redzējis neko līdzīgu tam, ko dara viņa. Tas ir neatkārtojami redzēt tādu daudzumu skaistuma, talanta, inovācijas un nemākslotas bravūras vienā šovā. Jums visiem ir jāredz, jāizbauda un jāapbrīno viņas veikums,” par Natāliju Posnovu ir teicis leģendārās grupas “Queen” ģitārists Braiens Mejs.

Braiens Mejs nav vienīgais, kas iesaka Natālijas Posnovas un simfoniskā orķestra “Symphonica Artica” koncertprogrammu. Viņam pievienojas arī izcilā grupas solista Fredija Merkūrija bijušais personīgais asistents Peter Freestone, kas atradās līdzās “Queen” solistam arī brīdī, kad viņš atvadījās no šīs pasaules. Peter ir saviļņots būt daļai no Natālijas Posnovas “Queen Rhapsody”, piedāvājot klausītājiem “Queen” mūziku klasikās mūzikas koncertzālēs tā, kā tā nekad iepriekš nav izskanējusi.

Natālijas Posnovas (Natalia Posnova) un simfoniskā orķestra “Symphonica Artica” koncertprogramma “Queen Rhapsody” šī gada 23. oktobrī gaidāma “Arēna Rīga”. Biļešu tirdzniecība sāksies 06.02. visās “Biļešu Serviss” kasēs un internetā – www.bilesuserviss.lv

Koncerta organizators – 9.VILNIS, SIA
www.devitaisvilnis.lv