Svētdiena, 11. februāris, 2018

“Spļin” Rīgā ar koncertprogrammu “The Best”

“Spļin” Rīgā ar koncertprogrammu “The Best”
Ieeja no: 17:45
Sākums: 19:00
Beigas: 21:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

11.februārī “Arēnā Rīga” ar vērienīgu koncertu uzstāsies Krievijas roka leģendas, Pēterburgas melanholijas vēstneši un galvenie Krievijas muzikālie filozofi – grupa “Spļin”. Programmā “The Best” iekļautas grupas labākās dziesmas no dažādiem albumiem, sākot ar ierakstiem no “Пыльная быль” un beidzot ar pēdējo veikumu “Ключ к шифру”.

Savas muzikālās karjeras laikā grupa izdevusi 14 albumus. Viņu dziesmas mīl, pateicoties to īpašajai lirikai un tikai grupai “Spļin” raksturīgajai atmosfērai. “Выхода нет”, “Орбит без сахара”, “Линия жизни”, “Романс”, “Прочь из моей головы” un vairāki citi hiti uzreiz pēc iznākšanas ieņēmuši mūzikas topu pirmās vietas. Tās zina un mīl ne tikai grupas fani, bet arī tie, kas šīs dziesmas dzirdējuši pavisam nejauši.

Ar šādu programmu grupa “Spļin” Rīgā uzstāsies pirmoreiz. Tikai hiti, tikai the best! Īpaši atlasītas un vislabākās dziesmas tradicionāli sirsnīgajā izpildījumā – tā it kā viss notiktu kādā virtuvē, nevis tūkstošiem skatītāju priekšā. Koncerts solās būt patiesi emocionāls, nepalaidiet to garām!

Kā ikreiz grupa priecēs savus fanus, muzicējot dzīvajā izpildījumā, bet pavadošo gaismu spēles neatstās vienaldzīgus pat īpaši izvēlīgus koncertšovu cienītājus. Programmā izskanēs dziesmas, kas sen nav dzirdētas grupas “Spļin” koncertos. Kādas? To uzzināsim 11.februārī “Arēnā Rīga”.