Svētdiena, 22. marts, 2020

Šovs “12 Pasaules mūzikli”

Šovs “12 Pasaules mūzikli”
Ieeja no: 18:00
Sākums: 19:00
Beigas: 22:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Krievijas mūziklu zvaigznes krāšņā un dinamiskā teatralizētā šovā – “12 Pasaules mūzikli”
Projekts, kuru pirmo reizi redzēs un klausīsies Latvija, solās kļūt par spilgtāko nākamā gada pasākumu!

Uz skatuves risinās spilgtākās muzikālo stāstu lappuses no 12 populārākajiem pasaules mūzikliem.

Jūs redzēsiet labāko no mūzikliem: “Operas spoks”, “Notr-Dam de Pari”, “Jēzus Kristus superzvaigzne”, “Kaķi”, “Metro”, “Čikāga”, “Romeo un Džuljeta”, “Vijolnieks uz jumta”, “Svilpo pa vēju”, “1000 un 1 nakts”, kā arī mūziklu “Bombejas sapņi” un “Mocarts. Rok-opera” fragmenti.

Fantastisks šovs, piepildīts ar lielisku vokālu, mūziku, kas jau kļuvusi par klasisku žanru, elegantu tērpu maiņu, augstu horeogrāfiju un cirka trikiem.
Šīs spilgtās izrādes veidošanā izmantotas jaunākās iestudējumu tehnoloģijas, aktuālākie jaunumi un tendences scenogrāfijas, gaismas un skaņas jomā.
“12 Pasaules mūzikli” trupas kodols sastāv no aktieriem, kurus pieņemts uzskatīt par “mūziklu zvaigznēm”, kuri zināmi no pašām populārākajām, spilgtākajām un lieliskākajām muzikālājām izrādēm: Vladimirs Dibskis (Владимир Дыбский), Andrejs Beļavskis (Андрей Белявский), Aleksejs Losihins (Алексей Лосихин), Anna Lukojanova (Анна Лукоянова), Vadims Mičmans (Вадим Мичман), Anastasija Gončara (Анастасия Гончар), Marija Šorstova (Мария Шорстова), Anna Verškova (Анна Вершкова), Ruslans Ivanovs (Руслан Иванов), Teona Doļņikova (Теона Дольникова), kā arī baleta aktieri, kuri piedalās šajos mūziklos..
Pavisam kopā izrādē piedalās vairāk, kā 25 Krievijas mūziklu “zelta sastāva” zvaigžņu.
Vēl koncertā piedalās vijolnieks – virtuozs Vladimirs Vetts (Владимир Ветт).
Tā ir vienīgā iespēja Latvijas iedzīvotājiem noskatīties programmu, kurā iekļauti visu mūziklu dārgumi, kas tiek demonstrēti gan Krievijā, gan uz ārvalstu skatuvēm.
22.martā uz Arēna Rīga skatuves šovā – “12 Pasaules mūzikli” tiks atsaukta atmiņā neatkārtojamā Brodvejas, Vest-Enda un Monmartras atmosfēra.

Izrādes ilgums 3 stundas.