Sestdiena, 3. oktobris, 2020

Šovs “12 Pasaules mūzikli”. Pārcelts no 22.03.2020

Šovs “12 Pasaules mūzikli”. Pārcelts no 22.03.2020
Ieeja no: 18:00
Sākums: 19:00
Beigas: 22:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Informācija pasākuma “12 mūzikli” apmeklētājiem

Sakarā ar straujo koronavīrusa (COVID-19) izplatību Eiropas valstīs un ņemot vērā to, ka visā pasaulē šobrīd svarīgākais ir apturēt vīrusa izplatību un ierobežot cilvēku inficēšanos, pasākuma “šovs 12 mūzikli” organizatori, reaģējot uz Pasaules Veselības organizācijas (PVO) paziņojumu, ka koronavīrusa uzliesmojums pasaulē ir dēvējams par pandēmiju (tā izplatība ārpus Ķīnas divās nedēļās ir pieaugusi 13 reizes), Polijas valdības lēmumu atcelt visus masu pasākumus, neskaitāmu pasākumu Eiropā un pasaulē atcelšanu vai pārcelšanu, kā arī Latvijas valsts iestāžu brīdinājumiem iedzīvotājiem izvairīties no publisku pasākumu apmeklēšanas un pulcēšanās, pauž nopietnas bažas par kolektīva un auditorijas drošību 2020.gada 22.martā ieplānotā pasākuma “12 mūzikli” laikā.
Organizatori apzinās, ka koronavīrusa izplatība un tā atspoguļojums medijos visā pasaulē, iespējams, ir pārspīlēts. Tomēr drošības apsvērumu dēļ, kā arī pēc pasākumā iesaistīto Maskavas mākslinieku lūguma, paturot spēkā līdz šim esošās vienošanās, kā arī cerot uz panikas un vīrusa izplatības izbeigšanos gada otrajā pusē, 2020. gada 22. martā Arēnā Rīga ieplānotais pasākums “12 mūzikli” tiek pārcelts uz 2020. gada 3. oktobri.
Visas iegādātās biļetes būs derīgas, pasākuma norises vieta paliek nemainīga – Arēna Rīga. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, kā arī ceram uz sapratni, jo šobrīd mākslinieku un apmeklētāju drošība ir pirmajā vietā.
___

Шоу «12 Мировых мюзиклов»
22—го марта 2020 г. на сцене Арены Рига звёзды российских мюзиклов в ярком, динамичном театрализованном шоу – «12 Мировых мюзиклов»
Проект, который впервые увидит и услышит Латвия, обещает стать самым ярким событием следующего года!

На сцене разворачиваются самые яркие страницы музыкальных историй из 12 популярнейших мировых мюзиклов.
Вы увидите лучшие номера из мюзиклов: «Призрак Оперы», «Нотр-Дам де Пари», «Иисус Христос – суперзвезда», «Кошки», «Метро», «Чикаго», «Ромео и Джульетта», «Скрипач на крыше», «Свистни по ветру», «1000 и 1 ночь», а также фрагменты мюзиклов – «Мечты Бомбея» и «Моцарт. Рок-опера».
Фантастическое шоу, наполненное сиянием великолепного вокала, музыкой, ставшей уже классикой жанра, сменой шикарных костюмов, высокой хореографией и цирковыми трюками.
В создании этого яркого зрелищного представления использованы новейшие постановочные технологии, самые актуальные новшества и тенденции в области сценографии, света и звука.
Основу труппы «12 мюзиклов» составляют артисты, которых принято считать «звёздами мюзиклов», хорошо известных по самым популярным, ярким и нашумевшим музыкальным спектаклям: Владимир Дыбский, Андрей Белявский, Алексей Лосихин, Анна Лукоянова, Вадим Мичман, Анастасия Гончар, Мария Шорстова, Анна Вершкова, Руслан Иванов, Теона Дольникова, а также артисты балета, игравшие в этих мюзиклах.
Всего в постановке задействованы более 25 звёзд «золотого состава» российских мюзиклов.
Также, в концерте принимает участие скрипач – виртуоз Владимир Ветт.
Это единственная возможность для жителей Латвии увидеть программу, вобравшую в себя всю сокровищницу мюзиклов, как поставленных в России, так и успешно идущих на зарубежных подмостках.
22-го марта в Арене Рига, в Шоу «12 Мировых мюзиклов» будет воссоздана неповторимая атмосфера Бродвея, Вест-Энда и Монмартра!

Продолжительность представления 3 часа.