Ceturtdiena, 30. decembris, 2021

Adeles dziesmu šovs “Someone Like You”. Pārcelts no 30.12.2020.

Adeles dziesmu šovs “Someone Like You”. Pārcelts no 30.12.2020.
Ieeja no: --
Sākums: --
Beigas: --

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Ar patiesu nožēlu informējam Jūs, ka 30. decembrī Arēnā Rīga plānotais Adeles superhitu šovs “Someone Like You. The Adele Songbook” nenotiks.

Valstī noteikto pulcēšanās ierobežojumu dēļ pasākuma īstenošana paredzētajā mērogā nav iespējama.
Patlaban svarīgākais ir rūpēties par visu mūsu veselību, lai iespējami drīz pasākumi atgrieztos to agrākajā izpratnē, sniedzot to īpašo, ne ar ko neaizstājamo emociju spektru.

Nauda par biļetēm, kuras tika iegādātas www.bilesuserviss.lv I-veikalā,
līdz 2021. gada 10. decembrim tiks atmaksāta ar pārskaitījumu uz pirkuma brīdī izmantoto bankas kontu.

Biļešu īpašniekiem, kuri biļetes iegādājās tirdzniecības vietās, lūgums līdz 2022. gada 13. janvārim aizpildīt šeit https://www.bilesuserviss.lv/lat/forms/refund pieejamo naudas atmaksas veidlapu.

Pateicoties par sapratni,
Jūsu L Tips Agency

“Someone Like You. The Adele Songbook” ir šovs, kurā Adeles superhitus izpilda britu “X Factor” fināliste Keitija Markhema (Katie Markham). Pati Adele savulaik izvēlējās Keitiju kā visatbilstošāko šim šovam, turklāt ir pat uzdziedājusi kopā ar viņu.

Koncertā izskanēs pazīstamākās pašas Adeles dziesmas: Chasing Pavements, Make You Feel My Love, Set Fire To The Rain, Someone Like You, Hello, Rolling In The Deep,Skyfallu.c., kā arī to māksliniecu sacerējumi, kas kā īpaši ietekmējuši Adeles daiļradi, piemēram, Boba Dilana, Džordža Maikla un “The Cure”.

Kā daudziem bērniem, arī Keitijai kopš 6 gadu vecuma patika dziedāt un dejot, taču pieaugot viņa šo aizraušanos virzīja tālāk, papildinot izglītību vairākās mūzikas un dejas skolās. Kopš 15 gadu vecuma viņa ir regulāra dažādu izpildītāju konkursu uzvarētāja. 2013.gadā Keitija iekļūst britu “X Factor” finālā, bet 2015.gadā Adeles šova producenti uzrunā talantīgo meiteni, aicinot piedalīties jaunā šovā “Someone Like You. The Adele Songbook”, kur viņu par uzvarētāju izvēlas pati Adele. Kā atzīst Keitija, viņa jūtoties tik saviļņota un, protams, nevarējusi pat iedomāties, ka kādu dienu ne tikai iemiesos Adeli, bet uzstāsies uz skatuves kopā ar savu elku.

Keitija komentē: “Adeles mūzikai piemīt īsta burvība. Manuprāt tieši tāpēc tā pievelk tik daudz klausītāju; viņa pauž savas emocijas visai pasaulei”.

Koncertuzvedums pirmkārt aptver visu trīs Adeles albumu “19”, “21” un “25” populārāko materiālu, tādējādiizvedot klausītājus caur šīs tik unikālās balss īpašnieces karjeras attīstībai.Taču tajā savu vietu atraduši arī vairāku mākslinieku sacerējumi, kas kādā īpašā veidā ietekmējuši Adeles daiļradi. Piemēram, Boba Dilana Make You Feel My Love vai Džordža Maikla Fast Love.

“Keitija Markhema bija vienkārši apbrīnojama un šajā koncertā daudzkārt demonstrēja līdzību pasaules superzvaigznei, ne tikai pateicoties abu vizuālajai līdzībai un vizuļojošajai kleitai, bet arī apbrīnojamajai balsij. Līdzšim vakaram biju pārliecināts, ka nekad nesastapšu kādu, kura spētu līdzināties Adelei [balss] diapazona ziņā.

Es simtprocentīgi ieteiktu redzēt šo koncertu. Turklāt tad, kad jums jau ir vēl arī pašas Adeles ieteikums, jūs zināt, ka baudīsiet tiešām pasakainu šovu,” tik pacilāti sajūsmināts ir thelivereview.co.ukapskatnieks pēc koncerta apmeklējuma.

Nav šaubu – “Someone Like You” ir kvintesences šovs, ka jāredz katram īstam Adeles daiļrades cienītājam!

Papildu info

www.someonelikeyou.co.uk

https://www.facebook.com/ltipsagency