Ceturtdiena, 16. maijs, 2024

AQUA, Jenny Berggren (Ace of base), 2 Unlimited

AQUA, Jenny Berggren (Ace of base), 2 Unlimited
Ieeja no: 18:30
Sākums: 20:00
Beigas: 23:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

“Zvaigžņu lietus” Rīgā! Pirmo reizi Latvijā uzstāsies supedziesmas “Barbie Girl” radītājiRīgā notiks unikāls pasākums tiem, kas ciena ugunīgas melodijas, kurām skanot joprojām dejo visa pasaule – “Eurodance Party”.

16. maijā “Arēnā Rīga” gada “karstākās” ballītes ietvaros pirmo reizi Latvijā uzstāsies megapopulārā grupa AQUA, kuras hits “Barbie Girl” turpina labot popularitātes rekordus. Mūzikas maratonā uzstāsies arī 90. gadu megazvaigznes – grupa “2Unlimited” un Dženija no “Ace of Base”.

Latviju sagaida gada kaismīgākā diskotēka ar 90. gadu megazvaigznēm. 16. maijā “Arēna Rīga” kļūs centru melodijām, kuras līdz pat šai dienai turpina valdīt uz deju grīdām visā pasaulē. Mūs sagaida gada aizraujošākais notikums – “Eurodance Party”. Vakara galvenais notikums būs dāņu popgrupas AQUA (“Barbie Girl”, “Doctor Jones”, “Roses Are Red” , “Lollipop (Candyman)” ) pirmā uzstāšanās Latvijā. Stafeti pārņems grupa “2Unlimited” (“No Limit”, “Get Ready for This”, “Tribal Dance”), kā arī “Ace of Base” neaizmirstamie hiti, kuris dzirdēsiet grupas solistes Dženijas izpildījumā.
Grupas AQUA himna lellei Bārbijai un ne tikai…

Ja tiktu izsludināts konkurss par visu laiku lipīgāko dziesmu, dāņu popgrupas AQUA kompozīcija “Barbie Girl” noteikti ierindotos pirmajā desmitniekā! Grupas debijas albums “Aquarium” tika izdots 1997. gadā. Kolekcijā bija iekļauta dziesma “Roses are Red”, kas kļuva par hitu un pat tika nominēta “Grammy” balvai. Arī otrā dziesma “My Oh My” nokļuva mūzikas topu augšgalā. Dziesma “Barbie Girl”, ar kuru grupu pazīst visa pasaule, nāca klajā nākamā un ieņēma topu virsotnes pusē Eiropas valstu.

Leģendārā dziesma par Bārbiju, kura dzīvo apburošā plastmasas pasaulē, ir kļuvusi par īstu deju klasiku. Dziesmas vārdi “I’m a Barbie Girl, in the Barbie World” trāpīja naglai uz galvas – neviens nekad nav tik asi izsmējis lelles pasaules uzskatu, kurā, kā izrādījās, ir tik daudz kopīga ar dažu meiteņu dzīves stāvokli. 2022. gada sākumā mūzikas videoklips “Barbie Girl” vietnē “YouTube” saņēma vairāk nekā vienu miljardu skatījumu un joprojām ir viena no populārākajām dziesmām vietnē “Instagram”.

Otrais grupas albums “Aquarius” (“Ūdensvīrs”) tika izdots 2000. gada februārī, jo tieši šajā mēnesī cilvēki piedzimst zem šīs zodiaka zīmes. Kolekcija ir stilistiski daudzveidīgāka nekā debijas albums, tajā līdzās “bubble-gum-pop” dziesmām parādās skaņdarbi eiropopa un kantrīmūzikas žanros. Populārākā dziesma no albuma “Aquarius” ir “Cartoon Heroes”.

Trešajā kolekcijā “Megalomania”, kas izdota 2011. gadā, ir iekļauti veci hiti un jaunas dziesmas – “My Mamma Said”, “Live Fast”, “Die”, “Young” un “Back to the 80’s”.

Grupa ir pārdevusi 38 miljonus albumu kopiju, 7 miljonus singlu un neapšaubāmi atrodas pasaules deju mūzikas olimpā.

 AQUA turpina ne tikai aktīvu turneju, bet arī iepriecina miljoniem fanu ar jaunām dziesmām un kompozīcijām. Grupa ir nominēta trīs “Grammy balvām par mūzikas darbiem kopā ar Nikiju Mināžu un “Ice Spice”, Grupa turpina pārņemt pasauli ar savu enerģisko un valdzinošo priekšnesumu!”2Unlimited” – enerģija bez robežām!Holandiešu grupa “2 Unlimited” spēja iegūt pasaules slavu jau pirmajos savas darbības gados. Grupa ieņēma topu virsotnes un bija viena no populārākajām 90. gados. Šis duets spēja iekarot miljoniem fanu sirdis visā pasaulē. Un tas viss pateicoties viņu neparastajam muzikālajam tehno un disko sajaukumam, kuru klausoties gribējās dejot un dziedāt līdzi.

“2 Unlimited” jau pašā sākumā spēja nākt klajā ar spēcīgu vēstījumu. Tāpēc pirmie divi albumi viņiem atnesa patiesu atzinību. Pirmais “Get Ready”, kas tika izdots 1992. gadā, palīdzēja izveidot savu vārdu. Otrais, “No Limits!”, 1993. gadā nostiprināja viņu popularitāti. Lielākā daļa ekspertu uzskata, ka šis albums ir nozīmīgākais starp visiem pārējiem. Tas pārspēja visus pārdošanas rekordus. Un dziesma “No Limit” joprojām nepamet radiostacijas un diskotēkas.

Pēc tam izpildītāji iepriecināja savus fanus ar vēl diviem albumiem. Grupas 16 hiti (tostarp “Get Ready for This”, “Twilight Zone”, “No Limit”, “Tribal Dance” un “Let the Beat Control Your Body”) iekļuva dažādu valstu topos, un grupas kopējais ierakstu pārdošanas apjoms pārsniedza 18. miljonus. Miljoniem grupas fanu no visas pasaules ar nepacietību gaida tikšanos ar “2Unlimited” un tās unikālo enerģiju!“Ace of Base” – “Zviedrijas zelts” vienmēr ir augstu vērtēts

“Ace of Base” ir zviedru popmūzikas kvartets, kas izveidots 90. gadu pašā sākumā. Varētu teikt, ka šī ir ģimenes grupa. Sākotnējā sastāvā bija Jonass, Dženija un Linns Berggrēni, kā arī Ulfs Ekbergs. Viņi ir sasnieguši milzīgus augstumus mūzikas industrijā – viņu debijas albums “Happy Nation” 9 reizes ieguva platīna statusu ASV! Tas tika atzīts arī par 1994. gada vislabāk pārdoto. Tā bija viena no daudzsološākajām debijām vēsturē. Tieši no šī albuma ir neaizmirstamās dziesmas “All That She Wants”, “The Sign” un “Don’t Turn Around”.

Grupa turpināja priecēt fanus ar hitiem visas desmitgades garumā, un jau jaunā gadsimta sākumā pārdoto ierakstu tirāža pietuvojās 30 miljonu eksemplāru atzīmei! Tas padarīja “Ace of Base” par trešo komerciāli veiksmīgāko zviedru mūzikas projektu (pēc ABBA un “Roxette”).

Kopš 1995. gada Dženija Berggrēna sāka nodarboties ar solo radošajām aktivitātēm. Viņas debijas albums “My Story” tika izdots 2010. gadā, bet Dženija turpina priecēt fanus no visas pasaules arī ar dziesmām no “Ace of Base” “zelta fonda”.

16. maijā “Eurodance Party” “Arēnā Rīga” gaidāms īsts megapopulāru grupu “zvaigžņu lietus”! Īpaša skaņas un gaismas tehnika un specefekti palīdzēs iegūt pozitīvas enerģijas lādiņu, piedzīvot īstu svētku atmosfēru un pārvērtīs jūs par šī vakara deju grīdas karali vai karalieni!

Pirkt biļetes