Ceturtdiena, 10. septembris, 2020

Grupa Bi-2

Grupa Bi-2
Ieeja no: 19:00
Sākums: 20:00
Beigas: 22:00

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Sakarā ar valdības lēmumu, visi koncerti, kas bija paredzēti laikā no š.g. 13.marta līdz 14.aprīlim, nenotiks.
Koncerts ir pārcelts no no 20.03.2020 uz 10.09.2020.
Iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu un atmaksa par tām netiek veikta.

Bi-2 Rīgā kopā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri

Arēnā Rīga norisināsies vienīgais un ekskluzīvais koncerts Baltijas valstīs, kurā muzicēs neatkārtojamie Bi-2 kopā ar simfonisko orķestri. Diriģents – nopelniem bagātais Krievijas mākslinieks – Fēlikss Aranovkis.

Gaidāmajā koncertā Bi-2 kopā ar orķestri izpildīs dziesmas no pēdējā albuma, kuras ieguva jaunu skanējumu 2019. gada februārī leģendārajā Londonas studijā Abbey Road.

Jauno, simfonisko skanējumu Šura Bi-2 un Sergejs Boļšakovijs radīja kopā ar pasaules slaveno skaņu inženieri Semu Okelu. Sems ieguvis Grammy prēmiju, Emmy un Oscaru (‘Bohēmista Rapsodija’), strādājis ar tādu grupu albumiem kā: The Beatles, Graham Coxon, One Direction, PJ Harvey utml., kā arī piedalījies dažādos kino projektos. Albuma tapšanā piedalījās arī Mailzs Šovells, kas sadarbojies ar tādām grupām kā: Queen, The Beatles, izdodot atkāroto albumu, Filu Kolinsu utml.

Bi-2 & Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra albumu, kurā iekļautas dziesmas no ‘Notikumu horizonta’, kā arī citas agrāk nedzirdētas kompozīcijas orķestra aranžējumā, Rīgas iedzīvotāji un viesi varēs dzirdēt LIVE 20. martā 2020. gadā 20:00.

Īpašais viesis: Tīna Kuzņecova