Ceturtdiena, 15. jūnijs, 2023

CIRQUE DU SOLEIL “OVO”

CIRQUE DU SOLEIL “OVO”
Ieeja no: 18:30
Sākums: 19:30
Beigas: 21:30

Sazinieties par ložas nomas iespējām: vip@arenariga.com

Neaizmirstams Cirque du Soleil šovs OVO būs baudāms jūnijā Rīgā!
Biļetes tirdzniecībā pieejamas no 7. decembra Biļešu Serviss kasēs un www.bilesuserviss.lv
Cirque du Soleil atgriežas Latvijā ar iespaidīgi krāšņo un akrobātisko izrādi OVO. Tā būs neaizmirstama Cirque du Soleil izrādes pieredze, jo OVO atspoguļo dienu krāsainajā kukaiņu dzīvē – nepārtrauktas enerģijas un kustības virpulī. Ar nepārspējamas akrobātikas palīdzību, izceļot izvēlēto kukaiņu sugu unikālās īpašības un spējas, OVO atklāj bioloģiskās daudzveidības skaistumu visos tās kontrastos un dinamikā.

OVO izrādes datumi un laiki Arēnā Rīga no 15.-18. jūnijam:
Ceturtdiena, 15. jūnijs – 19:30
Piektdiena, 16. jūnijs – 19:30
Sestdiena, 17. jūnijs – 15:30 un 19:00
Svētdiena, 18. jūnijs – 17:00

PAR OVO
OVO izstaro neparastu, mūsu iztēli aktīvi rosinošu šovmeistarību – no varenajiem sienāžiem, kas lēkā pa batutiem, līdz hipnotiskajai zirnekļu karalienei, kas vērpjas savā tīmeklī. Smieklīgs un haotisks, bet vienlaikus apburošs un brīnišķīgs, OVO aizrauj mūsu iekšējo bērnu ar savu neparasto rosību.
OVO (“ola” portugāļu valodā) izrādi veido 100 cilvēki no 25 dažādām valstīm, tostarp 52 mākslinieki, kuri uz skatuves piedāvā augsta līmeņa akrobātikas paraugdemonstrējumus un no jauna definē cilvēka ķermeņa robežas. Kopš šova atklāšanas Monreālā 2009. gadā, OVO ir sajūsminājis vairāk nekā 7 miljonus cilvēku 155 pilsētās, 26 dažādās valstīs.
PAR CIRQUE DU SOLEIL
Cirque du Soleil ir mainījis visas pasaules izpratni par cirku; no mazpilsētā atzīta talanta tas ir kļuvis par visā pasaulē plaši pazīstamu zīmolu. Gadu gaitā Cirque du Soleil izdevies iedvesmot vairāk kā 220 miljonus cilvēku vairāk nekā 70 dažādās pasaules valstīs. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet cirquedusoleil.com.
Aicinām sekot #OVOCirque un #cirquedusoleil sociālajos tīklos: Facebook | Twitter | Instagram | YouTube| TikTok
Cirque du Soleil izsaka pateicību partnerim Air Canada.

Pirkt biļetes